





Rozmery 17×160×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Materiál profilovaná technológia FORAM—masážny efekt matraca hybridná technológia AMAM—kvalitné jadro matraca penová technológia VISCO—pamäťová pena, ktorá sa prispôsobí telu Rozmery 160 x 200 cm Výška: 17 cm Tvrdosť: H3 Prevedenie Kvalitný poťah, so zipsom v tvare písmena L, je ľahko snímateľný a môžete ho pohodlne vyprať v práčke
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 17 cm |
| Typ | Penový |
|---|---|
| Výplň | Pamäťová pena |
| Snímateľný poťah | Ano |
| Tvrdosť | Stredne tvrdé |
| Sendvičové | Ano |
| Ochrana matraca | VRÁTANE chrániča matraca |
| Rozmer matraca | 160 x 200 cm |
| Tvrdosť matraca | 2 tuhosti, Mäkká, Stredné |
| Nosnosť matraca | 120 kg na osobu |
| Dĺžka | 200 cm |
| Odporúčané pre | Matrace pre deti, Matrace pre študentov, Matrace pre dospelých, Matrace pre seniorov, Matrac pre boľavý chrbát |
| Vaša hmotnosť | 91 - 120 kg |
| Cena | 160 - 210 € |

17×80×200 cm, penový, z pamäťovej peny
Skladom
19×120×200 cm, penový, s výplňou z PUR peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
19×120×200 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Zdravotný, pružinový, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
90×200 cm, zdravotný, pružinový
SkladomDoprava zadarmo
20×80×200 cm, penový, tvrdý
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
26×80×200 cm, zdravotný, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Pružinový

5×60×120 cm, zdravotný, penový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pružinový, z pamäťovej peny, obojstranný

Zdravotný, pružinový, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
So snímateľným poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Pružinový

80×200 cm, zdravotný, tvrdý
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
90×200 cm, penový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
24×80×200 cm, latexový, s výplňou z PUR peny
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
24×80×200 cm, zdravotný, latexový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
200×200 cm, latexový, vysoký
Skladom
21×170×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
20×80×200 cm, zdravotný, penový
SkladomDoprava zadarmo
10×160×200 cm, zdravotný, penový
Na odoslanie o 2 týždne
Zdravotný, vysoký, z pamäťovej peny
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, vysoký
SkladomDoprava zadarmo
Zdravotný, penový, tvrdý
SkladomDoprava zadarmo
Penový, s výplňou z HR peny
SkladomDoprava zadarmo
200×200 cm, zdravotný, penový
Skladom
Zdravotný, penový, s výplňou z PUR peny
SkladomDoprava zadarmo
21×160×200 cm, penový, pružinový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
21×140×200 cm, zdravotný, pružinový
Skladom
Zdravotný, pružinový, taštičkový
SkladomDoprava zadarmo
80×100×60 cm, záhradný, matný
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
11×158×84 cm, drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
48×42×112 cm, s úložným priestorom, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Drevená
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
83×295×140 cm, rozkladacia, v škandinávskom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Drevená, z lamina
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
83×295×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
136×100×36 cm, kovový, v dekore dub
Dostupné v 7 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
170×33×30 cm, matný, rovný
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
Svetelné reťaze, plastové
Skladom
72-86×46×55 cm, otočná, s látkovým poťahom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
51×80×30 cm, s lavičkou, výklopný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, jersey, bavlnená
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
38×65×65 cm, s úložným priestorom, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
90×200 cm, mapínacia, froté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
186×60×24 cm, matný, rovný
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom