
3,06 €
BISK Erga Peva, sprchový záves s háčikmi (12ks) 200x180 cm, vzor Montana, viacfarebné, ERG-08089
180×1 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomRozmery 180×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
100% Polyester - syntetická tkanina Možno prať v práčke pri teplote 40 ° C Žehliť pri nízkej teplote Zosilnené otvory pre závesné krúžky Vrátane závesných krúžkov
| Šírka: | 180 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 180x200 cm |
| Dĺžka | 2000 |
| Materiál | Textilné, Textilné |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1800 |
| Výrobca | Gedy |

180×1 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×5 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×5 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom

180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×180 cm
Skladom

180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×180 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×1 cm
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom

180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň




180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň

180×20 cm
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
180×180 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň



180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×25 cm
Skladom
180×200 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×1 cm
Skladom
180×180 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×180 cm
Na odoslanie o 1 týždeň
180×180 cm
Na odoslanie o 1 týždeň