Porovnajte ceny od 24,99 € do 25,8 € v 2 e-shopoch:
STRÜHM Dotyková stmievateľná stolná lampa BOA LED WHITE RGB 4000
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 24,99 € do 25,8 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 25,8 €
- 3. 2. 2026 - 25,8 €
- 30. 5. 2026 - 25,8 €
- 3. 2. 2026 - 25,8 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Stolná lampa BOA LED WHITE RGB je originálny výrobok s osvetlenou základňou. Jeho pozoruhodný dizajn sa bude hodiť do mnohých moderných interiérov. Svietidlo sa bude skvele hodiť na pracovný, alebo nočný stolík. Výhodou svietidla je jeho funkčnosť. Svietidlo je možné použiť ako stolnú lampu aj ako nočnú lampu. To je možné vďaka nezávisle fungujúcemu systému osvetlenia. RGB nočné osvetlenie je umiestnené v základni svietidla. Poskytuje konštantné, alebo meniace sa farebné svetlo. Toto náladové svetlo uľahčuje zaspávanie, ale dá sa použiť aj ako dekorácia. Hlavné osvetlenie poskytuje neutrálne svetlo pre každodenné činnosti, ako je čítanie, alebo učenie. Vďaka technológii LED použitej v tomto prípade je lampa BOA efektívna a energeticky úsporná. Stolná a nočná lampa BOA je navyše vybavená reguláciou intenzity svetla, ktorá umožňuje nastavenie vhodného jasu, a flexibilným dizajnom, ktorý umožňuje nasmerovať svetelný lúč správnym smerom. Dotykový panel zabezpečí rýchlu aktiváciu svietidla a zmenu parametrov osvetlenia. Nočná lampa BOA je dostupná aj v čiernom fariante . Charakteristické vlastnosti BOA LED a nočnej lampy: Jas je možné nastaviť v 3 úrovniach, flexibilné rameno, RGB nočné osvetlenie
Parametre
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
|---|---|
| Doporučený typ žiarovky | LED |
| Zapínanie | Vypínač |
| Umiestnenie | Na písací stôl, Na nočný stolík |
| Hlavný materiál | Plast |
| Stmievač | Ano |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Obsahuje vypínač | Áno |
| Stupeň krytia ip | 20 |
| Vonkajšie použitie | Nie |
| Materiál | Plast |
| Max. príkon zdroja | 1 W, 3 W, 6 W |
| Teplota farby | 4000 K |
| Životnosť | 30000 hod. |
| Nastavenie smeru svietenia | Áno |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Napájanie | 230V |
| Doplňujúce info | RGB osvetlenie podstavca |
| Použitie so stmievačom | Áno, Súčasťou balenia je stmievač |
| Svetelný tok | 280 lm |
| Dĺžka | 11 |
| Výrobca | STRÜHM |
Odporúčame

Brilagi- LED Stmievateľná lampa s bezdrôtovým nabíjaním REGINA LED/8,5W/230V biela
LED, na písací stôl, so stmievačom
Dostupné v 3 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stolná lampa čierna s ľanovým tienidlom - Dahlia
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Skladom
Stolná lampa hrdzavo hnedá vrátane LED nabíjateľná s nabíjacou stanicou IP65 - Raika
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Art Deco stolná lampa čierna s dymovým sklom 2-svetlo - Laura
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/biela
LED, na písací stôl, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Bodové svetlo Spike čierne nastaviteľné IP44 - Solo
So stmievačom, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - Stolná lampa BANK OFFICE 1xE27/60W/230V mosadz/zelená
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, v retro štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 12 stolových lámp tmavá bronz RGBW nabíjateľná vrátane nabíjacej stanice - Alessia
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Sada 12 zlatých RGBW nabíjateľných stolových lamp vrátane nabíjacej stanice - Alessia
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sada 2 stolových lamp bielych RGBW nabíjateľných IP54 - Pion
V modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi-LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Krémovobiela/v zlatej farbe stolová lampa s textilným tienidlom (výška 47 cm) Yakamoz – Opviq lights
Na písací stôl, zapínaná vypínačom, na nočný stolík
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Art Deco stolná lampa čierna s dymovým sklom - Vidro
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
Stolná lampa Hotel Chic béžová s opálovým sklom - Pallon Trend
Na písací stôl, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/24W/230V 3000-6500K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Klasická stolná lampa/lampa notára mosadz s zeleným sklom - Banker
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
LED Stmievateľná stolná lampa s USB LED/7,5W/230V 3000K/4000K/5500K antracit
LED, so stmievačom, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa VARIO LED/15W/230V 3000-6000K biela
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Ecolite LU19WT-BI- LED Stmievateľná stolná lampa SPACE LED/8W + LED/11W/230V biela
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
AMADEA Drevená stolná lampička guľatá, masívne drevo, rozmer 19 cm, český výrobok
LED, na písací stôl, v modernom štýle
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná dotyková stolná lampa VARIO LED/12W/230V 3000-6500K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Priemyselné záhradné bodové svetlo hrdzavohnedé štvorcové IP65 - Lennard
Zapínaná vypínačom, v industriálnom štýle, kovová
Skladom
Cottex B2175GR - Stolná lampa KLASSISK 1xE14/40W/230V
Zapínaná vypínačom, na nočný stolík, šírka
SkladomDoprava zadarmo
LED Stmievateľná dotyková stolná lampa LED/24W/230V 3000-6500K CRI 92 čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Stolná lampa béžová vrátane LED nabíjateľná s nabíjacou stanicou IP65 - Raika
LED, na písací stôl, so stmievačom
Skladom
Moderná stolná lampa čierna nastaviteľná - Java
Na písací stôl, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Brilagi - LED Stmievateľná stolná lampa s lupou LED/12W/5V 3000/4200/6000K čierna
LED, na písací stôl, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
Japandi stolná lampa béžová - Organica
V modernom štýle, zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle
Skladom
Stolná lampa čierna vrátane LED nabíjateľná s nabíjacou stanicou IP65 - Raika
LED, so stmievačom, v modernom štýle
Skladom
Sada 2 retro stolových lámp smotanová nabíjateľná IP44 - Granny
Na písací stôl, so stmievačom, zapínaná vypínačom
Skladom
