


Rozmery 60×90×200 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Užívajte si pokojný spánok a ničím nerušené sny s jednolôžkovou posteľou s roštom TAVIR 90 90x200 cm. Posteľ Vám okrem pohodlného lôžka s plochou na spanie s rozmerom 90x200 cm ponúka aj praktický úložný priestor, napríklad na odloženie posteľnej bielizne. Dokonalé farebné prevedenie navodí to správne teplo domova. Prevedenie dub sonoma je veľmi obľúbené a často vyhľadávané. Jej celkové rozmery sú (ŠxHxV): 95,6x203,2x60 cm a je dodávaná v demonte. V jednoduchosti je krása, tento výrok na sto percent platí pre kolekciu Tavir. Materiál použitý na výrobu je kvalitná drevotriesková doska, ktorá je nenáročná na údržbu. Jej jednotlivé prvky je možné spolu dokonale kombinovať a zariadiť si tak obývačku, detskú izbu, predsieň a spálňu podľa vlastných potrieb a predstáv.
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
| Výška: | 60 cm |
| Štýl | Škandinávsky |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Set | Vrátane roštu |
| Váha s obalom výrobcu | 58.5 kg |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Počet balíkov výrobcu | 3 ks |
| Čistá váha výrobcu | 57.9 kg |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 1.1656 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Tavir 90 |
| Šírka plochy na spanie (cm) | 90 |
| Hĺbka plochy na spanie (cm) | 200 |
| Celková plocha na spanie (š x h cm) | 90 x 200 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Vyžaduje zručnosť |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub sonoma |
| Farba (slovne) | Dub sonoma |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Funkcia polohovania | Nie |
| Úložný priestor | Áno |
| Pre počet osôb | 1 |
| Doplňujúce informácie | S roštom bez matraca |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Posteľ boxspring | Nie |
| Priestorové určenie | Do interiéru |
| Rozmer | Štandardný |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Výrobca | NABBI |

60×90×200 cm, s úložným priestorom, vrátane roštu
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
120×200 cm, vrátane matraca, vrátane matraca a roštu
Skladom
80×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
81×120×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Na odoslanie o 4 týždne
94×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore dub
Skladom
S úložným priestorom, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
80×200 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Skladom
50×127×200 cm, drevená, vrátane roštu
Skladom
35-100×96×208 cm, drevená, s nožičkami
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
30-85×96×216 cm, drevená, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
81×120×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Skladom
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
120×200 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
95×135×216 cm, vrátane matraca, s prístelkou
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
98×100×207 cm, s úložným priestorom, vrátane matraca
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
90×200 cm, v modernom štýle, s nožičkami
Skladom
Vrátane matraca, v rustikálnom štýle, v dekore jelša
Skladom
81×90×200 cm, v modernom štýle, v dekore dub
Na odoslanie o 4 týždne
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom