Odporúčame
Šatníková skriňa DERBY I - 200 cm Čierna/biela
Rozmery 215×200×58 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 359 €
- 30. 1. 2025 - 359 €
- 26. 1. 2025 - 369 €
- 1. 1. 2025 - 377 €
- 30. 11. 2024 - 370 €
- 25. 11. 2024 - 352 €
- 10. 10. 2024 - 616 €
- 28. 9. 2024 - 609 €
- 16. 7. 2024 - 606 €
- 1. 7. 2024 - 616 €
- 29. 2. 2024 - 616 €
- 15. 1. 2024 - 642 €
Popis produktu
Priestranná šatníková skriňa DERBY I je vyrobená v modernom dizajne a ponúka veľké množstvo praktického úložného priestoru (viď obrázok). Neoceniteľný je systém trendových posuvných dverí so zrkadlom, ktoré uľahčujú manipuláciu a šetria priestor v interiéri. Korpus a dvere sú vyrobené z kvalitného lamina (16 mm). Šatníková skriňa DERBY I si môžete doplniť existujúce vybavenie izby. Údržba je jednoduchá, povrh je ľahko umývateľný, odolný voči pôsobeniu vody a zvýšenej teplote. Skriňa je dodávaná v demonte a v rôznom farebnom prevedení. V prípade dotazu nás neváhajte kontaktovať. Rozmery: Šírka: 200 cm Výška: 215 cm Hĺbka: 58 cm Hmotnosť: 215 kg Materiál: LTD (lamino)
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 58 cm |
| Výška: | 215 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Materiál | Kov |
| Počet dverí | Trojdverové |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ dverí | So zrkadlom |
| Úložný priestor | Kombinovaný |
| Počet políc | 9 |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Hnedá |
| Hrana | ABS |
| Systém zatvárania | Posuvné dvere |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Materiál úchytiek | Kov |
| Zrkadlo | Áno |
| Polica | Áno |
| Váha | 155 kg |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Farebná varianta | Čierna/biela |
| Dekor | Dub sonoma;Dub artisan |
| Výrobca | Ankon |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, posuvná, skladacia
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×90×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne


























