




Výborná podložka na grilovanie mäsa, rýb alebo zeleniny. Pokladá sa priamo na rošt a zabráni prepadaniu jedla, môžete grilovať aj menšie kúsky mäsa, krevety či rôzne mäsové a zeleninové zmesi. Jedlo sa nepripaľuje a zostane mäkké a šťavnaté. Túto podložku je možné využiť aj v rúre pri pečení cukroviniek, pečiva, koláčov alebo pizze. Max. teplota použitia 260 °C. Podložka je odolná a ľahko sa udržuje, stačí umyť vodou so saponátom. Balenie obsahuje 3 kusy. Materiál: sklenené vlákno s teflónovou úpravou. Údržba: po použití podložku umyť pomocou hubky a saponátu.
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 40 cm |
| Materiál | Teflón |
| Počet kusov v sade | 3 ks |
| Šírka (cm) | 33 cm |
| Umývačka riadu | Nie |
| Výška (cm) | 0,1 cm |
| Výrobca | 4-Home |
Používateľské recenzie
Dříve jsem vyzkoušela podobnou podložku na pečení, tato vypadá pevnější, takže ji zkusím použít i na grilování.
Zakúpené v eshope 4home.sk
Stiahnuté z Heureky