Odporúčame
Cersanit Arteco, štvrťkruhový sprchový kút 80x80x190cm, 5mm číre sklo, chrómový profil + sprchová vanička Tako, S601-113
Rozmery 190×80×80 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 414,4 €
- 21. 7. 2024 - 414,4 €
- 29. 6. 2024 - 409,09 €
- 26. 6. 2024 - 409,15 €
- 22. 6. 2024 - 409,21 €
- 21. 6. 2024 - 417,85 €
- 19. 6. 2024 - 378,45 €
- 15. 6. 2024 - 344,25 €
- 1. 5. 2024 - 440,3 €
- 28. 4. 2024 - 464,35 €
- 3. 4. 2024 - 440,3 €
- 31. 3. 2024 - 464,35 €
- 27. 3. 2024 - 440,3 €
- 17. 3. 2024 - 464,35 €
- 14. 3. 2024 - 440,3 €
- 1. 3. 2024 - 440 €
- 27. 2. 2024 - 406,44 €
- 22. 2. 2024 - 410,86 €
- 17. 2. 2024 - 415,28 €
- 15. 2. 2024 - 424,11 €
- 12. 2. 2024 - 432,95 €
- 7. 2. 2024 - 437,36 €
- 5. 2. 2024 - 441,78 €
- 15. 1. 2024 - 401,62 €
Popis produktu
Cersanit Arteco, štvrťkruhový sprchový kút 80x80x190cm, 5mm číre sklo, chrómový profil + sprchová vanička Tako, S601-113 Sprchové kúty ARTECO sú vyrobené z bezpečného 5 mm priehľadného tvrdeného skla, chráneného ochranným náterom CleanPro, ktorý zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a nečistôt, čo umožňuje ich ľahké udržiavanie v čistote. Štvrť-kruhové sprchové kabíny ARTECO sú vysoké až 190 cm, vďaka čomu sa v nich budú cítiť mimoriadne pohodlne aj vysokí ľudia. Kolekcia ARTECO využíva systém s posuvnými dverami s dvojitými chrómovými valčekmi v hornej a dolnej časti. Kovová rukoväť a magnetické tesnenia výrazne ovplyvňujú trvanlivosť kabín. Najvyššia kvalita a zaujímavý dizajn kabín urobí z každého sprchovania skutočné potešenie. Sprchové vaničky TAKO s výškou 16 cm kombinujú klasický štýl, praktickosť a komfort používania. Zakúpenie kompletnej sady: sprchová kabína ARTECO a sprchovací podnos TAKO zaručujú úsporu času a zladenie všetkých prvkov. Výrobca: Cersanit Séria: Arteco + Tako Typ: štvrťkruhový sprchovací kút 80x80x190 cm + vysoká sprchová vanička 80x80x16 cm Hĺbka: 80 cm Šírka: 80 cm Výška: 190 cm Hrúbka skla: 5 mm Univerzálna kabína vľavo/vpravo: Áno Farba profilu: Chrómová Farba skla: Priehľadné / číre Materiál/materiál: Sklo, Hliník CleanPro povlak: Áno (ľahko čistiteľný náter, ktorý výrazne znižuje tvorbu vodného kameňa) Typ kabíny: Štvrť-kruhový sprchovací kút Otváranie: Posuvné dvere Typ pántov: Dvojité kolieska POPIS PRODUKTU rozmery 80 x 80 cm výška 190 cm univerzálna kabína 5 mm hrubé tvrdené bezpečnostné sklo zaisťuje bezpečnosť pri používaní kabíny sklo potiahnuté ochranným povlakom CleanPro účinne zabraňuje usádzaniu vodného kameňa číre sklo kovová rukoväť s moderným tvarom a estetickou chrómovou povrchovou úpravou nastaviteľný profil na stenu s pohodlným nastavením eliminuje zakrivenie steny farba profilov - chrómová dvojité kolieska s funkciou rýchleho odpojenia uľahčujú čistenie každého kúta montážna súprava je súčasťou balenia OCHRANNÝ NÁTER CLEANPRO KOVOVÉ RUKOVÄTE DVOJITÉ KOLIESKA S ODNÍMATEĽNOU FUNKCIOU 5 MM HRUBÉ BEZPEČNOSTNÉ SKLO PLNÁ DOSTUPNOSŤ NÁHRADNÝCH DIELOV NASTAVITEĽNÝ PROFIL STENY
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 190 cm |
Parametre
| Pôdorys | Štvrť kruh |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | S vaničkou |
| Farba | Biela |
| Ean | 5902115768910 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Hrúbka skla (mm) | 5 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Cersanit Arteco, Cersanit TAKO |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Výška (mm) | 2060 |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Tvar | Štvrťkruh |
| Typ | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Výrobca | CERSANIT |














