

Rozmery 112×85×85 cm
Hrací stan Zig Zag 2v1 značky Chipolino pritiahne pozornosť vášho dieťaťa. Veselý, zábavný, náučný, presne taký je tento stan z mäkkého kvalitného materiálu s rôznofarebným vzorom. Najprv je možné použiť ako hraciu deku pre najmenšie deti, hru, poznávanie, rozvoj všetkých zmyslov a mnoho ďalšieho ponúknu zavesené hračky. Pre väčšie deti bude skvelým miestom na hranie aj oddych. Možno používať doma, vonku, na záhrade aj na pláži.Vlastnosti: na oblúku sú zavesené 4 farebné hračky (je možné ich zložiť a prať) v balení nájdete aj 20 farebných loptičiek závesná hračka Smiley funguje na 2 AAA / 1,5 V batérie (nie sú súčasťou balenia) pre detí od narodenia do 3 rokov veku rozmery balenia: 44 x 52 x 12 cm možno prať v práčke - jemný prací program, prací prostriedok na jemnú bielizeň
| Šírka: | 85 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 85 cm |
| Výška: | 112 cm |
| Farba | Biela |
|---|---|
| Hĺbka (cm) | 85 cm |
| Materiál | Plast + textil |
| Odporúčaný vek od | 0 mesiacov |
| Šírka (cm) | 85 cm |
| Výška (cm) | 112 cm |
| Výrobca | 4-Home |