
Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 02
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €

Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 16
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €

Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 19
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €

Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 25
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €

Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 33
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €

Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 29
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €

Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 35
101×216×96 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
659 €
Rozkladacia pohovka Camtalo, Farby: Manila 29
Rozmery 101×216×96 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 659 €
- 17. 4. 2026 - 659 €
- 31. 3. 2026 - 655 €
- 4. 3. 2026 - 659 €
- 20. 1. 2026 - 665 €
- 10. 1. 2026 - 649 €
- 19. 12. 2025 - 665 €
- 7. 11. 2025 - 659 €
- 30. 10. 2025 - 665 €
- 28. 10. 2025 - 675 €
- 22. 10. 2025 - 695 €
- 21. 10. 2025 - 659 €
- 14. 8. 2025 - 695 €
- 1. 8. 2025 - 719 €
- 17. 7. 2025 - 675 €
- 15. 7. 2025 - 679 €
- 4. 7. 2025 - 695 €
- 8. 4. 2025 - 649 €
- 20. 3. 2025 - 639 €
- 3. 3. 2025 - 635 €
- 26. 2. 2025 - 645 €
- 23. 1. 2025 - 647 €
- 1. 1. 2025 - 663 €
- 18. 12. 2024 - 647 €
- 13. 12. 2024 - 631 €
- 6. 12. 2024 - 647 €
- 5. 12. 2024 - 631 €
- 3. 12. 2024 - 647 €
- 4. 11. 2024 - 631 €
- 1. 11. 2024 - 612 €
- 30. 10. 2024 - 631 €
- 9. 10. 2024 - 612 €
- 7. 10. 2024 - 594 €
- 20. 6. 2024 - 656 €
- 27. 3. 2024 - 631 €
- 14. 3. 2024 - 659 €
- 6. 3. 2024 - 631 €
- 7. 2. 2024 - 621 €
- 15. 1. 2024 - 622 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Módna trojmiestna pohovka Camtalo je štýlovým doplnkom do vašej obývacej izby. Pohodlné sedadlo a operadlo s pohyblivými vankúšmi poskytujú komfortné sedenie a sú tiež ideálne na rýchly zdriemnutie. Môžete tu tiež relaxovať v polohovateľnej polohe. Sofa je tiež ideálna na prespanie. Po rozložení ponúka priestrannú plochu ideálnu pre dve osoby. Ďalšou výhodou rozkladacej pohovky je úložný priestor na posteľnú bielizeň. Skrytý pod sedadlom vám umožňuje diskrétne uložiť vankúše a prikrývky. Rozkladacia pohovka je dodávaná s dekoratívnymi vankúšmi. Ich okrúhly tvar dodáva štýl a gombík uprostred vytvára atraktívny efekt volánikov.Rozmery:šírka: 216 cm,hĺbka: 96 cm,výška: 101 cm,Pocha na spanie: 200 x 140 cm,Rozmery kontajnera:dĺžka: 195 cm,šírka: 58 cm,výška: 16 cmPrevedenie:rám: borovicové drevo + 15 mm hrubá drevotrieska,sedadlo a operadlo: pružina bonell + pena T25,pohovka je rozkladacia,automatický stroj, ktorý uľahčuje rozkladanie,funkcia spánku,nádoba na podstielku,čierne kovové nohy,operadlo vo forme pohyblivých vankúšov,vankúše plnené granulami, na zips,pohovka je voľne stojaca (chrbát potiahnutý látkou)Záruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 216 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 96 cm |
| Výška: | 101 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie, Polohovacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Ružová |
| Štýl | Industriálny |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Úložný priestor | Áno |
| Podľa typu | Pohovka |
| Dĺžka spacej plochy | 200 |
| Šírka spacej plochy | 140 |
| Rozmery úložného priestoru | 197 x 58 x 16 cm |
| Nohy | Vysoké |
| Počet miest na sedenie | 4 |
| Spôsob rozkladu | DL - manuálny |
| Výplň sedadiel | Pena |
| Výplň operadla | Pružiny bonell |
| Výplň vankúšov | Pena |
| Podrúčky | Úzke |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Záhradná ratanová trojsedačka BERKLEY tmavohnedá
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne





