










Rozmery 190×100×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Mexen Lima, sprchový kút 100 (dvere) x 100 (stena) cm, 6mm číre sklo, čierny profil + SLIM sprchová vanička 5cm, 856-100-100-70-00-4010B Výrobca: Mexen Séria: Lima Typ: sprchovací kút so skladacími dverami Farba profilu: čierna matná Farba skla: číra Technické údaje kabíny: Veľkosť: 100x100 cm (dvere 100 cm, sklenená stena 100 cm) Výška: 190 cm Montáž: Univerzálna, ľavá alebo pravá Vstup: skladacie dvere (sklopenie dnu alebo von) Farba skla: Transparentné, číre Povrchová úprava: čierna matná Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: hliník Povlak pre ľahké čistenie: Áno Vyrovnanie nerovností steny: Áno Nastavenie šírky: Áno Možno namontovať na sprchovú vaničku alebo dlažbu: Áno Kovová rukoväť Sada tesnení na odvod vody Hliníkový prah dverí Technické údaje sprchovej vaničky: Veľkosť: 100x100x5 cm biela farba Typ: štvorcový, tenký (SLIM) Materiál: sanitárny akrylát Spevnené dno Kompletné so sifónom vyčistiteľným zhora Priemer odtoku: 90 mm Povrchová úprava sifónu: čierna
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Štvorec |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Vanička | S vaničkou, Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Štvorcový, Rohový - 1-stranný, 1-krídlový so skladacími dverami |
| Farba vaničky | Biela |
| Ochranný povlak | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 925 |
| Ean | 5907709166943 |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 1000 |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Mexen Lima |
| Montáž | Univerzálna (ľavá alebo pravá) |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ vstupu | Skladacie dvere |
| Tvar | Štvorec/Obdĺžnik |
| Výrobca | Mexen |

80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
190×70×70 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Dostupné v 2 e-shopoch

190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom