


Rozmery 200×90 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Larga, Walk-In sprchová zástena 90x200 cm, 8mm priehľadné sklo, čierny profil, S932-138 Technické údaje: Výrobca: Cersanit Typ: sprchová zástena / Walk-in Univerzálna montáž vľavo alebo vpravo: áno Farba profilu: čierna matná Farba skla: transparentné / číre Materiál / materiál: sklo, čierna Povrchová úprava CleanPro: áno Možnosť osadiť na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Nastavenie nerovností steny na profile: áno Šírka: 90 cm Výška: 200 cm Hrúbka skla: 8 mm Vrátane montážnej sady: áno Vrátane stabilizačnej rozpery: áno
| Šírka: | 90 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Ean | 5901771012610 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Dĺžka (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 900 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Cersanit Larga |
| Farba profilu | Čierna matná |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |
| Výrobca | CERSANIT |

Výška, hĺbka, priemer
Skladom



Výška, hĺbka, priemer
Skladom