


Rozmery 200×120 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Cersanit Larga, Walk-In sprchová zástena 120x200 cm, 8mm priehľadné sklo, chrómový profil, S932-137 Technické údaje: Výrobca: Cersanit Typ: sprchová zástena / Walk-in Univerzálna montáž vľavo alebo vpravo: áno Farba profilu: chrómová Farba skla: transparentné / číre Materiál / materiál: sklo, chróm Povrchová úprava CleanPro: áno Možnosť osadiť na sprchovú vaničku alebo dlažbu: áno Nastavenie nerovností steny na profile: áno Šírka: 120 cm Výška: 200 cm Hrúbka skla: 8 mm Vrátane montážnej sady: áno Vrátane stabilizačnej rozpery: áno
| Šírka: | 120 cm |
|---|---|
| Výška: | 200 cm |
| Ean | 5901771012603 |
|---|---|
| Výrobca | Cersanit |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Šírka (mm) | 1200 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Séria | Cersanit Larga |
| Farba profilu | Chrómová |
| Typ | Sprchová zástena - 1-dielna nástenná s kolmou vzperou |
| Farba skla | Číre sklo |

Výška, hĺbka, priemer
Skladom

Výška, hĺbka, priemer
Skladom

Výška, hĺbka, priemer
Skladom