Odporúčame
Rohová rozkladacia sedacia súprava PAUL MODEL 2 Sivá/čierna Ľavá
Rozmery 75×240×140 cm
História cien
- 25. 5. 2026 - 738 €
- 18. 2. 2025 - 738 €
- 30. 1. 2025 - 369 €
- 25. 1. 2025 - 379 €
- 1. 1. 2025 - 381 €
- 11. 12. 2024 - 374 €
- 30. 11. 2024 - 380 €
- 25. 11. 2024 - 362 €
- 10. 10. 2024 - 724 €
- 28. 9. 2024 - 718 €
- 16. 7. 2024 - 714 €
- 1. 7. 2024 - 698 €
- 24. 6. 2024 - 712 €
- 17. 3. 2024 - 716 €
- 29. 2. 2024 - 726 €
- 23. 2. 2024 - 756 €
- 17. 2. 2024 - 784 €
- 15. 1. 2024 - 710 €
Popis produktu
Rozkladacia sedacia rohová súprava Paul Model 2. Pevná konštrukcia z dreva a OSB dosky. Poťah z kvalitnej látky VELUR-Micro v mnohých moderných farebných odtieňoch. Jednoduché rozkladanie pohovky na lôžkovú podobu. Moderný design vhodný do všetkých súčasných interiérov. Sedacia súprava má 2 úložné priestory pod sedákmi. Výplň - kvalitná PUR pena vysokej tvrdosti a odolnosti T28. Poťahová látka s hebkým povrchom, veľmi príjemná na dotyk. Má vodoodpudivú úpravu pre ľahké čistenie. Parametre: konštrukcia: drevo, OSB doska pur pena poťah: VELUR-Micro výška: 75 cm výška sedu: 36 cm šírka: 240 cm hĺbka: 140 cm priestor po rozložení: 140 cm x 200 cm Fotografia je iba ilustračná.
Rozmery
| Šírka: | 240 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 140 cm |
| Výška: | 75 cm |
Parametre
| Orientácia | Ľavá |
|---|---|
| Štýl | Moderný |
| Funkcie | Rozkladacie |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Farba | Čierna |
| S úložným priestorom | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Tvar | Tvar L |
| Rohová | Áno |
| Výška nôh | 5 cm |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Výška sedu | 36 cm |
| Rozkladacie | Áno |
| Materiál nôh | Plast |
| Varianta rohu | Pravá;Ľavá |
| Farba produktu | Biela;Čierna;Červená;Hnedá;Sivá |
| Prateľný poťah | Nie |
| Šírka podrúčky | 20 cm |
| Výška podrúčky | 50 cm |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Sivá/čierna |
| Rozmer po rozložení | 140x200 cm |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Strana sedacej súpravy | Ľavá |
| Výrobca | Signal-nabytek |
Recenzie
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Konferenčný stolík DOMI, dub sonoma/čierna
45×53×92 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, látková
Na odoslanie o 3 týždne
Kúpeľňová skrinka NEL DD 1K biely mat
174×60×30 cm, matná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné dvere RUBI I Dub artisan
205×76 cm, posuvná, ľavé
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
124×50×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Komoda JULIA K13D3 Sonoma
85×110×35 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, dvojdverový, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Posuvné Dvere Marti III Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena so skrinkou na topánky a zrkadlom dub sonoma
100×40×25 cm, s botníkom, so zrkadlom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Konferenčný stolík DOMI, dub remeselný/čierna
45×53×92 cm, v dekore dub, s úložným priestorom
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne













