Odporúčame
Závesné hojdacie kreslo Oframe - staroružová
Rozmery 130×100×55 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 34 €
- 28. 10. 2024 - 34 €
- 3. 4. 2024 - 38 €
- 25. 1. 2024 - 45 €
- 15. 1. 2024 - 41 €
Popis produktu
Dodajte nádych elegancie a štýlu na Vašu terasu či záhradu so závesným hojdacím kreslom OFRAME. Lusknutím prsta vyčaruje z Vášho domova oázu pokoja, oddychu a relaxu. Kvalitný materiál použitý na jeho výrobu je 50 % bavlna a 50 % polyester. Je vyrobené v nežnom farebnom prevedení staroružová, vďaka čomu ho krásne doladíte k akémukoľvek interiéru. Maximálne pohodlie kresla zaručujú dva vankúše s rozmerom (ŠxH): 40x40 cm, ktoré sú jeho súčasťou a to pravé čaro dotvárajú nadčasové strapce. Bonusom je špeciálne obšitie, ktoré chráni proti predratiu látky. Je vhodné ho použiť ako v interiéri, tak v exteriéri. Celkové rozmery kresla sú (ŠxHxV): 100x55x130 cm a jeho nosnosť je 120 kg. Stojan nie je súčasťou balenia, ak máte oň záujem je potrebné si ho dokúpiť. Dodávané v demonte. Neváhajte a posuňte túto formu oddychu na vyšší level.
Rozmery
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 55 cm |
| Výška: | 130 cm |
Parametre
| Materiál | Textil |
|---|---|
| Kusov v balení dodávateľa | 1 ks |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.1085 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 2.5 kg |
| Značka | KONDELA |
| Typové označenie | Oframe |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať namokro |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Ružová |
| Farba (slovne) | Staroružová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Bavlna / polyester |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Bavlna |
| Doplnkové vankúše | Áno |
| Pre počet osôb | 1 |
| Doplňujúce informácie | Bez stojana |
| Čalúnenie | Áno |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Nepravidelný |
| Umiestnenie | Na strop |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | KONDELA |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
PC stolík Lindes - dub sonoma
75×68×50 cm, počítačové, v modernom štýle
Skladom
TV stolík Ulfet U3 - dub tahoe / antracit
48×180×33 cm, v dekore dub, na nožičkách
Skladom
Konferenčný stolík Kwadro - tmavý orech
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Polica Como CM-P2 - biely vysoký lesk / dub Como
34×120×22 cm, v dekore dub, lesklá
Skladom
Dvojdverová komoda so zásuvkou Adeli Typ 2 - dub sonoma
69×60×30 cm, kombinovaná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Odpadkový kôš na triedený odpad (4 ks) IKWB35S4 35 l - antracit
50×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Lima S3 - biela / biely lesk
205×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 8 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rustikálna šatníková skriňa so zrkadlom Raweno R-3D - toffi
208×172×61 cm, drevený, trojdverový
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zrkadlom Daicos W-3D2DRWS - dub artisan / champagne
216×141×55 cm, v dekore dub, trojdverový
Skladom
Záhradný slnečník Casuar M - béžová
Priemer, so stredovou tyčou, okrúhly
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Odpadkový kôš na triedený odpad (3 ks) IKWB25S3 25 l - popolavá
34×29×39 cm, na triedený odpad, plastový
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Suter S8 - dub sonoma
132×60×27 cm, výklopný, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Lima ST2 - dub sonoma / sivá
45×70×32 cm, s lavičkou, policový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Kúpeľňová skrinka na stenu (2 ks) Baleta 2S - antracit
76×33×22 cm, závesná, v modernom štýle
Skladom








































