


Rozmery 63×87×185 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Posteľ so zásuvkami Trapanade 80 je model prispôsobený potrebám detí. Posteľ je vybavená bezpečnostnými lištami, ktoré zabraňujú vypadnutiu detí počas spánku. Ďalšou výhodou modelu Trapanade sú dve zásuvky. Sú ideálne na uloženie náhradného posteľného prádla alebo ako úložný priestor na hračky či sezónne oblečenie.Predstavovaná detská posteľ je vyrobená výlučne z borovicového dreva, čo sa prejavuje na jej vysokej kvalite. Súčasťou súpravy je aj rolovací rám, ktorý poskytuje stabilnú oporu pre matrac s rozmermi 80 x 180 cm.Rozmery:hĺbka: 185 cm,šírka: 87 cm,výška: 63 cm,plocha na spanie: 80 x 180 cm,rozmery zásuvky (jedna zásuvka): hĺbka: 80 cm, šírka: 73 cm, výška: 18 cmPrevedenie:v celom rozsahu z borovicového dreva,pružný rošt pod matrac je súčasťou balenia, vyrobený z brezovej preglejky,má nádobu na lôžkoviny (vo forme zásuvky x 2),pokryté akrylovými farbami,matrac 80 x 180 - nie je súčasťouZáruka: 24 mesiacov
| Šírka: | 87 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 185 cm |
| Výška: | 63 cm |
| Dekor | Breza, Borovica |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| Zábrana | Ano |
| Materiál | Drevené |
| Set | Vrátane matraca, Vrátane roštu |
| Farba | Biela |
| Plocha na spanie | 180 x 80 cm |
| Typ postele | Jednolôžková |
| Podľa typu | Nábytok pre deti a mládež |
| Záruka | 2 roky |
| Osvetlenie | Nie |
| Výrobca | MIRJAN |

40×86×165 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×200 cm, s prístelkou, drevená
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
78×90-178×205 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
90×190 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
78×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
SkladomDoprava zadarmo
120×200 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
88×169 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
78×98×208 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždneDoprava zadarmo
120×200 cm, v dekore borovica, so zábranou
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
70×97×206 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
70×140 cm, pre dievča, so zábranou
Skladom
70×140 cm, so zábranou, z lamina
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dní
51×86×165 cm, v dekore borovica, s úložným priestorom
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo
60×86×163 cm, v dekore borovica, pre dievča
Dostupné v 5 e-shopoch
Na odoslanie o 5 dníDoprava zadarmo