Odporúčame
Vitrína PROVENCE W1S, sosna andersen / dub lefkas
Rozmery 198×50×43 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 183 €
- 23. 12. 2025 - 183 €
- 27. 11. 2025 - 172 €
Popis produktu
PROVENCE - AKO na juhu FrancúzskaPROVENCE je najnovšia kolekcia systémového nábytku inšpirovaná juhovýchodným Francúzskom. Kombinácia bieleného dreva - BOROVICA ANDERSEN s jemným nádychom tmavého duba Lefkas, dáva nábytku pocit ľahkosti a sviežosti. Kovové úchytky dodávajú nábytku elegantný vzhľad. Široká škála jednotlivých dielov, vďaka ktorým si možno vybaviť všetky Vaše izby. Nábytok je vyrobený z kvalitnej laminátovej drevotriesky 16mm. Tovar dodávame v demonte.
Rozmery
| Šírka: | 50 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 43 cm |
| Výška: | 198 cm |
Parametre
| Štýl | Rustikálny, Provence |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Borovica |
| Demont | Áno |
| Doba dodania, ak nie je skladom | 8-10 |
| Výrobca | Žltá Hala |







