







Rozmery 190×80×80 cm
Vyberte si z 2 e-shopov:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Technické údaje kabíny: Rozmer: 80x80 cm Výška: 190 cm Montáž: Univerzálna Vstup: Posuvné dvere Farba skla: Transparentná - Číra Povrchová úprava: Čierna Typ skla: Tvrdené Hrúbka skla: 6 mm Profil: Hliníkový Povlak uľahčujúci čistenie Vyrovnanie nerovností steny Regulácia šírky Možnosť montáže na vaničku alebo dlaždice Kovová rukoväť Súprava tesnení odvádzajúcich vodu Hliníkový prah tesniaci dvere Technické údaje vaničky: Rozmer: 80x80x5 cm Farba: Čierna Typ: Štvorcový, Slim Materiál: Sanitárny akryl Spevnené dno V súprave sifón čistený zhora Priemer odtoku: 90 mm Povrchová úprava zátky: Čierna
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 190 cm |
| Pôdorys | Štvorec |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Vanička | S vaničkou, Bez vaničky |
| Farba | Čierna |
| Typ | Sprchové kúty - štvorcový, Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |
| Ochranný povlak | Áno |
| Farba vaničky | Čierna |
| Montážna strana | Univerzálna |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Šírka vstupu (mm) | 455 |
| Ean | 5907709165922 |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Šírka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Séria | Mexen Rio |
| Farba profilu | Čierna |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Výrobca | Mexen |

80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
185×90×90 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
190×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom
80×80 cm, bez vaničky, štvrťkruhový
Skladom
100×100 cm, s vaničkou, bez vaničky
Skladom
90×90 cm, s vaničkou, štvrťkruhový
Skladom
90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Skladom