Odporúčame
Komoda K60 5SZ artisan oak/šedý grafit
Rozmery 121×60×40 cm
História cien
- 31. 5. 2026 - 191 €
- 18. 2. 2025 - 191 €
- 25. 1. 2025 - 109 €
- 1. 1. 2025 - 114 €
- 7. 12. 2024 - 112 €
- 29. 11. 2024 - 117 €
- 25. 11. 2024 - 111 €
- 10. 10. 2024 - 194 €
- 6. 9. 2024 - 189 €
- 1. 7. 2024 - 186 €
- 4. 4. 2024 - 194 €
- 29. 2. 2024 - 189 €
- 15. 1. 2024 - 200 €
Popis produktu
Komoda má moderný vzhľad. Skvele pasuje do domácnosti, ale svoje miesto nájde aj v pracovných podmienkach. Špecifikácia: elegantné a starostlivé spracovanie lemovanie - Laminovaná doska hrúbka dosiek -16mm Čistenie: povrch nábytku čistite pomocou mäkkej handričky nepoužívať chemické prípravky Dodávané v demontovanom stave.
Rozmery
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Výška: | 121 cm |
Parametre
| Dekor | Dub |
|---|---|
| Tvar | Rovné |
| Farba | Čierna |
| Zatváranie | Zásuvkové |
| Štýl | Moderný |
| Povrchová úprava | Mat |
| Typ otvárania | Klasické |
| Nožičky | S nožičkami |
| Váha | 38 kg |
| Hrana | ABS |
| Materiál | Kov;Laminovaný drevený materiál |
| Farba produktu | Hnedá;Sivá |
| Počet zásuviek | 5 |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Systém zatvárania | Výsuvné |
| Materiál zadnej časti | Sololit |
| Výrobca | Akord |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa MIAMI I biela šírka 120 cm
200×120×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne






