Odporúčame
Veľká rozkladacia pohovka ALMA Zelená
Rozmery 98×222×90 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 478 €
- 1. 1. 2025 - 478 €
- 30. 11. 2024 - 469 €
- 25. 11. 2024 - 447 €
- 16. 7. 2024 - 769 €
- 1. 7. 2024 - 753 €
- 29. 2. 2024 - 752 €
- 14. 2. 2024 - 793 €
- 7. 2. 2024 - 738 €
Popis produktu
Veľká rozkladacia pohovka ALMA. Volne stojaci nábytok, zozadu je čalúnený látkou. Vankúše sú súčasťou pohovky. Systém valčekového rozkladania. Úložný priestor na lôžkoviny. Výplň - kvalitná PUR pena. Veľmi pohodlná vďaka odpruženiu typu Bonell. Potah - Tkanina Kronos je vyrobená ze 100% polyesteru se řadí mezi plyšové tkaniny. Kompaktní tkaná textilie je velice měkká a příjemná na dotek. K čištění vám postačí pouze speciální čistící prostředek a jemná houbička. Nepoužívejte vodu a nevystavujte tkaninu vysokým teplotám a chemickým přípravkům na bázi chlóru. Údržba: Odporúčame čistiť iba jemnou hubkou. Nebielte, mohlo by dôjsť k poškodeniu vlákien.
Rozmery
| Šírka: | 222 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 98 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Farba | Zelená |
| Štýl | Škandinávsky |
| S vankúšmi | Ano |
| Výška opierky | Nízka |
| Výška sedu | 46 cm |
| Šírka podrúčky | 10 cm |
| Výška nôh | 10 cm |
| Farba produktu | Modrá;Ružová;Sivá;Zelená;Žltá |
| Rozmer po rozložení | 150x200 cm |
| Tvar | Rovná pohovka |
| Materiál poťahu | Hladká tkanina |
| Úložný priestor | Áno |
| Hĺbka sedu | 50 cm |
| Vyžaduje montáž | Áno |
| Farebná varianta | Zelená |
| Počet miest na sedenie | 3;3 |
| Prateľný poťah | Nie |
| Výška podrúčky | 54 cm |
| Materiál nôh | Drevo |
| Materiál zadnej časti | Hladká tkanina |
| Rohová | Nie |
| Rozkladacie | Áno |
| Výrobca | RIMALL |
Najlepšie produkty od sg-nabytok.sk

Posuvné Dvere Marti I Biely mat
205×86 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné dvere RUBI I Biela
205×76 cm, interiérová, posuvná
Dostupné v 4 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Predsieňová stena Duo - antracit/dub artisan
180×100×35 cm, s botníkom, so zrkadlom
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa DERBY VI - 200 cm Dub sonoma/biela
215×200×58 cm, kovový, trojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Komoda CL4 - biela
74×40×35 cm, zásuvková, v rustikálnom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká šatníková skriňa BEGA I sonoma šírka 180 cm
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kuchynská skrinka OLIVIA S80 2D - biela
85×80×46 cm, spodná, v modernom štýle
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Veľká rozkladacia pohovka ETNA Béžová
92×212×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Posuvné Dvere Leo I Biely mat
205×96 cm, interiérová, posuvná
Na odoslanie o 1 týždeň
Rozkladacia rohová sedacia súprava HEWLET MODEL 2 Čierna/sivá
85×231×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia rohová sedacia súprava MILTON model 2 Čierna/biela
75×215×140 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Šatníková skriňa TALIN IV šírka 180 cm - biela
215×180×58 cm, kovový, dvojdverový
Na odoslanie o 1 týždeň
Skrinka na topánky K022 - Dub wotan/grafit
85×74×35 cm, v dekore dub, výklopný
Na odoslanie o 2 týždne
Šatníková skriňa FLAVIO IV 150 cm - čierna
200×150×58 cm, kovový, dvojdverový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Veľká šatníková skriňa BEGA I čierna šírka 180 cm
215×180×60 cm, dvojdverový, s poličkami
Na odoslanie o 1 týždeň
























