Odporúčame
Hojdacia sieť Embu 200x80 cm - krémová
Rozmery 80×200 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 21 €
- 18. 7. 2024 - 21 €
- 17. 4. 2024 - 20 €
- 3. 4. 2024 - 25 €
- 15. 1. 2024 - 27 €
Popis produktu
Leňošenie vo hojdacej sieti EMBU 200x80 cm ocení každý jej používateľ. Príjemný materiál z bavlny má pružné schopnosti a zaručí pevnosť siete, okrasné pletené strapce, ktoré navodzujú štýl etno, chytia za srdce aj Vás, tak si oddýchnite v jej pohodlí na terase, vo svojej záhrade alebo doma v obývačke. V krémovom farebnom prevedení sa hodí naozaj všade. Rozmery siete sú (DxŠ): 200x80 cm a nosnosť má 120 kg.
Rozmery
| Šírka: | 80 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 200 cm |
Parametre
| Počet miest | 1 |
|---|---|
| Materiál | Textil |
| Počet balíkov dodávateľa | 1 ks |
| Čistá váha dodávateľa | 1.67 kg |
| Kusov v balení dodávateľa | 12 ks |
| Objem v zabalenom stave dodávateľa | 0.008 m3 |
| Váha s obalom dodávateľa | 1.75 kg |
| Dĺžka | 200 cm |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Embu |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Maximálne zaťaženie (kg) | 120 |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Krémová |
| Prevedenie poťahu | Krémová |
| Poťah (slovne) | Krémová |
| Materiál (primárny) | Látka |
| Materiál (slovne) | Bavlnená tkanina / drevo |
| Poťahový materiál | Látka |
| Druh látky | Bavlna |
| Doplnkové vankúše | Nie |
| Pre počet osôb | 1 |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Letná sezóna |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Určenie podľa pohlavia | Pre ženy aj mužov |
| Veková kategória | Pre všetky vekové kategórie |
| Poťah | Krémová |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom


















