




Rozmery 65×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Ranný rituál každého človeka začína v kúpeľni, v nej sa musí človek cítiť dobre. Zrkadlo tam samozrejme nesmie chýbať. Krásne zrkadlo na stenu BALETA Z60, ktoré je súčasťou rovnomennej modelovej rady, si zamilujete. Je vyrobené z kvalitnej drevotriesky hrubej 16 mm v kombinácii so zrkadlovou tabuľou. Toto spojenie pôsobí veľmi elegantne a jeho vzhľad je doplnený praktickou poličkou, na ktorú si s pokojom uložíte svoje zubné kefky, alebo krémy a vône. Rozmery zrkadla sú (ŠxHxV): 60x16,6x65 a balenie obsahuje navyše zadné nastaviteľné závesné konzoly, ktoré uľahčia montáž zrkadla na stenu. Má jednoduché rovné línie a bude sa krásne vynímať samostatne v priestore Vašej kúpeľne. Veľmi pekný vzhľad mu dodáva prevedenie craft zlatý / alaska, ktoré nádherne ukáže aj na ostatných prvkoch rady Baleta, ktoré spolu tvoria veľmi pekný celok a ten dodá Vašej kúpeľni ten správny šmrnc.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Výška: | 65 cm |
| Typ | Nástenné |
|---|---|
| Materiál rámu | Drevo |
| S poličkou | Ano |
| Tvar | Štvorcové |
| Farba | Hnedá |
| Rám | S rámom, Bez rámu |
| Štýl | Moderný |
| Počet balíkov výrobcu | 1 ks |
| Váha s obalom výrobcu | 10.64 kg |
| Objem v zabalenom stave výrobcu | 0.021 m3 |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | Baleta Z60 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Dub |
| Farebné prevedenie (sekundárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Craft zlatý / alaska |
| Materiál (primárny) | Aglomerovaný materiál |
| Materiál (slovne) | DTD |
| Druh aglomerovaného materiálu | DTD |
| Osvetlenie | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do kúpeľne |
| Sektorový prvok | Áno |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Umiestnenie | Na stenu |
| Vhodné do kúpeľne | Áno |
| Vertikálne umiestnenie | Hore |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | DTD |
| Výrobca | NABBI |

65×60 cm, nástenné, drevené
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
S rámom, v rustikálnom štýle, štvorcové
Skladom
90×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
90×70 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
170×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
90×70 cm, nástenné, drevené
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
120×90 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Kovové
Dostupné v 3 e-shopoch
Skladom
⌀ 50-100 cm, nástenné, okrúhle
Skladom
Drevené, s rámom
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
80×70 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
170×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
90×60 cm, nástenné, drevené
Dostupné v 2 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
127×47 cm, nástenné
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
Nástenné, okrúhle, kovové
Skladom
29×29 cm, nástenné, okrúhle
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
180×70×35 cm, dvojdverový, v dekore dub
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
204×90×48 cm, dvojdverový, s poličkami
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
53×110×65 cm, s úložným priestorom, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom