











Rozmery 200×110×80 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 110 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 80 cm |
| Výška: | 200 cm |
| Pôdorys | Obdĺžnik |
|---|---|
| Výplň dverí | Číre sklo |
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Farba | Čierna |
| Balenie | 2 |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny, Štvorec/Obdĺžnik |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Antidrop |
| Hrúbka skla | 8 |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník, Chróm - Leštený hliník |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka vstupu | 425 |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Materiál | Tvrdené sklo, Hliník |
| Farba skla | Číre |
| Dĺžka (mm) | 800 |
| Výška (mm) | 2000 |
| Šírka (mm) | 1100 |
| Hrúbka skla (mm) | 8 mm |
| Tvrdené sklo | Áno |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan ROLLS LINE |
| Typ vstupu | Posuvné dvere |
| Typ | Rohový - 2-stranný, posuvné dvere |

200×160×160 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×90×90 cm, bez vaničky
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×90×90 cm, bez vaničky
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×70×700 cm, bez vaničky, číri
Skladom
200×80 cm, bez vaničky, číri
Na odoslanie o 1 týždeň
50×120×100 cm, bez vaničky
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×70×800 cm, bez vaničky, skladací
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

190×70×800 cm, bez vaničky, pántový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

50×90×120 cm, bez vaničky, skladací
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch

190×70×90 cm, bez vaničky, číri
SkladomDoprava zadarmo
200×80×80 cm, bez vaničky, posuvný
SkladomDoprava zadarmo
50×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

190×80 cm, bez vaničky, číri

190×80×80 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 1 týždeň
190×70×700 cm, bez vaničky, štvorcový
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
140×70×700 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždne
140×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
50×90×120 cm, bez vaničky, obdĺžnikový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×170 cm, číri, posuvný
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
140×90×90 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
200×80×80 cm, bez vaničky, posuvný
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
140×80×800 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždne
Bez vaničky, posuvný
Dostupné v 2 e-shopoch

200×90×120 cm, obdĺžnikový, číri
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
50×80×800 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždneDoprava zadarmo
190×80×800 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 1 týždeň
50×70×700 cm, bez vaničky, štvorcový
Na odoslanie o 2 týždne