Odporúčame
Flower Lover Obal na kvetináč Quadrato Easy biela, 22 cm
Rozmery 21×22×22 cm
15,49 €
História cien
- 27. 5. 2026 - 15,49 €
- 3. 3. 2026 - 15,49 €
- 20. 2. 2026 - 7,49 €
- 16. 2. 2026 - 6,99 €
- 10. 2. 2026 - 8,49 €
- 6. 2. 2026 - 10,49 €
- 2. 2. 2026 - 12,49 €
- 6. 1. 2026 - 9,49 €
- 23. 9. 2025 - 10,49 €
- 16. 9. 2025 - 10,99 €
- 9. 9. 2025 - 11,49 €
- 26. 8. 2025 - 12,49 €
- 19. 8. 2025 - 12,99 €
- 13. 8. 2025 - 13,49 €
- 27. 5. 2025 - 11,49 €
- 20. 5. 2025 - 10,49 €
- 13. 5. 2025 - 10,99 €
- 6. 5. 2025 - 11,49 €
- 6. 5. 2025 - 11,99 €
- 6. 5. 2025 - 12,99 €
- 30. 4. 2025 - 11,69 €
- 17. 3. 2025 - 12,99 €
- 16. 3. 2025 - 11,99 €
- 11. 3. 2025 - 10,49 €
- 11. 3. 2025 - 10,99 €
- 5. 3. 2025 - 9,89 €
- 4. 3. 2025 - 10,99 €
- 28. 2. 2025 - 11,49 €
- 18. 2. 2025 - 10,99 €
- 11. 2. 2025 - 11,49 €
- 3. 2. 2025 - 11,99 €
- 28. 1. 2025 - 8,99 €
- 21. 1. 2025 - 9,99 €
- 14. 1. 2025 - 10,99 €
- 7. 1. 2025 - 11,99 €
- 1. 1. 2025 - 12,99 €
- 6. 12. 2024 - 12,49 €
- 26. 11. 2024 - 8,99 €
- 16. 10. 2024 - 9,49 €
- 8. 10. 2024 - 8,49 €
- 20. 9. 2024 - 8,99 €
- 5. 9. 2024 - 8,49 €
- 27. 8. 2024 - 7,99 €
- 20. 8. 2024 - 8,49 €
- 13. 8. 2024 - 8,99 €
- 6. 8. 2024 - 9,99 €
- 31. 7. 2024 - 10,99 €
- 16. 2. 2024 - 11,49 €
- 15. 2. 2024 - 9,99 €
- 15. 1. 2024 - 11,49 €
Popis produktu
Každému kvetináču pristane tento jednoduchý a pritom štýlový obal. Bude sa hodiť do každého interiéru aj na zastrešenú terasu či pergolu.
Rozmery
| Šírka: | 22 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 22 cm |
| Výška: | 21 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Hĺbka (cm) | 22 cm |
| Šírka (cm) | 22 cm |
| Výška (cm) | 21 cm |
| Výrobca | 4-Home |













