Odporúčame
Plastový kvetináč DTUS200S 20 cm - biela
Rozmery 38×20×20 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 13 €
- 4. 4. 2024 - 13 €
- 15. 1. 2024 - 14 €
Popis produktu
Veľmi moderný a originálny dizajn so sebou, k Vám do interiéru, či záhrady prináša plastový kvetináč DTUS200S 20 cm. Materiál použitý na jeho výrobu je vysokokvalitný plast, ktorý je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Vyznačuje sa nízkou váhou a jednoducho sa udržiava. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy. Jeho výnimočné lesklé farebné prevedenie bielej bude originálnou ozdobou a jedinečným kúskom Vašej záhrady. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 20x20x38,1 cm.
Rozmery
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 20 cm |
| Výška: | 38 cm |
Parametre
| Typ | Klasický |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Umiestnenie | Vonkajšie |
| Veľkosť | Stredné |
| Farba | Biela |
| Kusov v balení výrobcu | 5 ks |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0152 m3 |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 0.57 kg |
| Vnútorný objem | 8 l |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DTUS200S |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Biela |
| Farba (slovne) | Biela |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Okrúhly |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma / biela
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 5 - dub sonoma / biela
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Predsieň so zrkadlom Ramiola - dub sonoma
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Zásuvková komoda Garbo 3 - dub sonoma
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Obývacia stena Kalina - white wood / betón
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
Nočný stolík Nelen - biela / dub sonoma
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom










