Odporúčame
Plastový kvetináč DTUS150E 15 cm - slonovinová
Rozmery 28×15×15 cm
História cien
- 27. 5. 2026 - 3 €
- 17. 4. 2024 - 3 €
- 3. 4. 2024 - 7 €
- 15. 1. 2024 - 8 €
Popis produktu
Veľmi moderný a originálny dizajn so sebou, k Vám do interiéru, či záhrady prináša plastový kvetináč DTUS150E 15 cm. Materiál použitý na jeho výrobu je vysokokvalitný plast, ktorý je odolný voči UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Vyznačuje sa nízkou váhou a jednoducho sa udržiava. Jeho súčasťou je aj plastový vklad, ktorý znižuje množstvo potrebnej zeminy. Jeho výnimočné farebné prevedenie v slonovinovej farbe, s imitáciou betónu, bude originálnou ozdobou a jedinečným kúskom Vašej záhrady. Celkové rozmery sú (ŠxHxV): 15x15x28,6 cm.
Rozmery
| Šírka: | 15 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 15 cm |
| Výška: | 28 cm |
Parametre
| Materiál | Plast |
|---|---|
| Čistá váha výrobcu | 0.33 kg |
| Vnútorný objem | 3.3 l |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0064 m3 |
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Kusov v balení výrobcu | 5 ks |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | DTUS150E |
| Dodáva sa | Zmontované |
| Montáž | Jednoduchá |
| Údržba | Utierať navlhko |
| Farebné prevedenie (primárne) | Krémová |
| Farba (slovne) | Slonovinová |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Viac prevedení |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do interiéru aj exteriéru |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Svetlá |
| Tvar | Okrúhly |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Výrobca | NABBI |
Najlepšie produkty od Nabbi.sk

Kovový stojan na kvety Adite - čierna / vzor drevo
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Štvordverová šatníková skriňa so zrkadlom Rivalda - dub sonoma
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
Polica Tripaso 3 - dub sonoma
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Kovový stojan na kvety Bamir Typ 4 - tmavosivá
141×44×22 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Písací stôl s regálom Talent T5 - biela
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
Stojace zrkadlo Laval - biela
150×40 cm, samostojace, drevené
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Botník Kontre - prírodná / čierna
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
Rustikálny okrúhly konferenčný stolík Verona V-5B - hnedá
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
Konferenčný stolík Medea - dub sonoma / biela
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
Zostava do detskej izby Antresola P - craft biely / grafit
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
Botník (skrinka na topánky) Vivat New Typ 2 - dub artisan
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Konferenčný stolík Edria - biela
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
Rohový PC stolík Alsen - dub sonoma / biela
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
Trojdverová šatníková skriňa so zásuvkami Adeli - biela
177×120×52 cm, trojdverový, s poličkami
Skladom
Vitrína Norty Typ 4 - dub sonoma
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
Rohová sedačka s rozkladom Pagi Roh Uni L/P - sivá / svetlosivá
78-86×200×139 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Skladom
Jednodverová komoda so zásuvkami Nosen C1 - dub sonoma
81×100×38 cm, zásuvková, kombinovaná
Skladom
Plastový balkónový kvetináč DUC600W 58 cm - antracit
20×58×18 cm, vonkajší, plastový
Skladom














