




Rozmery 100×60×60 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Naučte sa efektívne a účinne recyklovať bioodpad z domácnosti, či už ste väčší či menší záhradný pestovateľ. Kvalitný záhradný kompostér IKL280 280 l by nemal chýbať na žiadnej dobrej záhrade. Recyklovanie nie je náročné ani nijak extra namáhavé a získate tým kvalitný kompost, ktorým oživíte pôdu a pripravíte ju tak na výsadbu rastlín a plodín. Kompostér je odolný voči poškodeniu, vďaka použitému vysokokvalitnému plastu a jednoducho sa montuje. Je uzatvárateľný vyklápacím vekom, ktoré zabráni prístupu zvierat k odpadu. Malé otvory v stenách kompostéra umožňujú cirkuláciu vzduchu a správne prevzdušnenie. V jeho spodnej časti sa nachádza otvor s výsuvnými dvierkami, ktorý umožňuje jednoducho vybrať pripravené hnojivo. Je ideálnym pomocníkom na výrobu vlastného kompostu. Jeho rozmery sú (ŠxHxV): 60x59,6x100 cm, objem je 280 litrov a jeho prevedenie je antracit so zaujímavou textúrou imitujúcou drevo. Súčasťou starostlivosti o životné prostredie je aj separácia odpadu. Okrem toho je tento odpad užitočný a môžete tak získať vlastné ekologické hnojivo zadarmo. Preto neváhajte a zaobstarajte si tento praktický, užitočný a pekne dizajnovo spracovaný záhradný kompostér. Dodávaný je v demonte.
| Šírka: | 60 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 60 cm |
| Výška: | 100 cm |
| Farba | Sivá |
|---|---|
| Počet balíkov interný | 1 ks |
| Čistá váha výrobcu | 5.38 kg |
| Objem v zabalenom stave interný | 0.0511 m3 |
| Kusov v balení výrobcu | 1 ks |
| Vnútorný objem | 280 l |
| Značka | NABBI |
| Značka - krycí názov | NABBI |
| Typové označenie | IKL280 |
| Dodáva sa | V demonte |
| Montáž | Jednoduchá |
| Farebné prevedenie (primárne) | Sivá |
| Farba (slovne) | Antracit |
| Materiál (primárny) | Plast |
| Materiál (slovne) | Plast |
| Kolieska | Nie |
| Dizajnový nábytok | Nie |
| Farebná dostupnosť | Jedno prevedenie |
| Obdobie využitia | Celoročne |
| Priestorové určenie | Do záhrady |
| Sektorový prvok | Nie |
| Svetlosť farby | Tmavá |
| Tvar | Hranatý |
| Umiestnenie | Na podlahu |
| Vzhľad | Moderný |
| Materiál | Plast |
| Výrobca | NABBI |

82×61×61 cm, priemer
Skladom
105×72×69 cm, priemer
SkladomDoprava zadarmo
84×69×69 cm, priemer
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
18×21×20 cm, priemer
Skladom
70×93×93 cm, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
20×21×18 cm, priemer
Skladom
28×23×22 cm, priemer
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
96×65×71 cm, priemer
Skladom
Šírka, výška, hĺbka
Skladom
96×71×65 cm, priemer
Skladom
147×93×93 cm, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
28×23×22 cm, priemer
Skladom
77×67×60 cm, priemer
Skladom
98×94×67 cm, priemer
Skladom
22×17×13 cm, priemer
Skladom
112×61×40 cm
Skladom
96×71×65 cm, priemer
Skladom
6×15 cm, výška, priemer
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 4 e-shopoch
Skladom
29×22×22 cm, priemer
Skladom
78×75×78 cm, priemer
Skladom
107×30×30 cm, kovový, v modernom štýle
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
185×160×52 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
120×120×55 cm, písacie, v modernom štýle
Skladom
55×119×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
77×155×85 cm, rohový, počítačové
Skladom
185×160×51 cm, s poličkami, so závesnou tyčou
Skladom
54×87×25 cm, v modernom štýle, matná
Skladom
34×70×26 cm, drevený, policový
Dostupné v 5 e-shopoch
Skladom
203×90×30 cm, s botníkom, so zrkadlom
Skladom
Pre chlapca, pre dievča, z lamina
Skladom
151×147×40 cm, so skriňou, s knižnicou
Skladom
57×72×72 cm, okrúhly, drevený
Skladom
37×87×55 cm, v modernom štýle, lesklý
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
70×74×36 cm, zásuvková, v modernom štýle
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
116×50×28 cm, v dekore dub, skriňový
Dostupné v 7 e-shopoch
Skladom
41×30×30 cm, v modernom štýle, matný
Skladom
45×90×50 cm, sklenený, s úložným priestorom
Dostupné v 8 e-shopoch
Skladom
210×57×40 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 6 e-shopoch
Skladom