Do obchodu Heavenshop.sk
DostupnosťSkladom
Produkt môžete vrátiť do 14 dní
Heavenshop.sk
Zobraziť recenzie
História cien
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Mexen Tord vaňovo-sprchový set s dažďovou sprchou a vaňovou termostatickou batériou Nox, chrómová, 77350200-00 MEXEN NOX vaňová batéria - 77350-00 Materiál: Mosadzné telo Kartuša: Termostatická Pripojenie: 1/2" Poistka teplej vody pri teplote 38 °C Farba: Chrómová MEXEN TORD sprchový stĺp - 78200-00 Materiál stĺpu: Nehrdzavejúca oceľ, ABS Povrchová úprava stĺpu: Chróm Výška: 950 mm Šírka stĺpu: 22 mm Vzdialenosť od steny: 380 mm Posuvný držiak slúchadiel Nastaviteľné montážne konzoly Materiál dažďovej sprchy: Plast Povrchová úprava dažďovej sprchy: Chróm Veľkosť dažďovej sprchy: 200 mm Materiál slúchadiel: plastový Povrchová úprava slúchadiel: Chróm Počet funkcií: 1 Pripojenie: G 1/2" Výška slúchadiel: 225 mm Šírka hlavy: 105 mm Materiál hadice: PVC Povrchová úprava hadice: Chróm Dĺžka hadice: 150 cm Pripojenie: 1/2" Mosadzné špičky Flexibilný materiál odolný voči naťahovaniu a ohýbaniu
Parametre
Držiak na mydloNie
Termostatická batériaÁno
Typ ramenaPevné
Dážďová hlavicaÁno
Ean5907709180925
TvarŠtvorcový
SériaMexen Nox
SkladNa sklade (Heavenshop)
VýrobcaMexen
Podobné produkty
Termostatická, so sprchovacím setom
Skladom
Deante Lobo, nástenná sprchová batéria 150mm so sprchovou sadou, chrómová, DEA-BYU_041M
Skladom
Na odoslanie o 2 týždne
Dostupné v 2 e-shopoch
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 2 týždne
Mexen Tord sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Royo, chrómová, 72240200-00
Novaservis Metalia ECO+, sprchová batéria 150 mm, chrómová, 57060,0E
1 video
Mexen Sven sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Sabre, chrómová, 72140262-00
Na odoslanie o 1 týždeň
Invena Roma, sprchová batéria s ručnou sprchovou sadou, chrómová, INV-BN-21-00S-L
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 3 e-shopoch
Novaservis Novaservis, Koupelnová sada sprchová Titania Fresh, chrom, 96065KIT-0
Mexen Tord, sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Alexa, chrómová, 71240200-00
Mexen Tord sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Sabre, chrómová, 72140200-00
Sprchová batéria Novaservis Titania Fresh Eco so sprchovacím setom 100 mm chróm 96065,0E
Mexen Erik sprchový set s dažďovou sprchou a sprchovou batériou Cube, chrómová, 77910205-00
Sprchová batéria HANSA BASIC so sprchovacím setom 150 mm chróm 55150131