









Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toolight - Podlahová lampa Reno 1xE27 60W 300216 Diament, čierna, OSW-06963 Podstavec lepený ochrannou penou Nožný spínač na kábli DĹŽKA KÁBLA: 200 cm PRIEMER MRIEŽKY: 25 cm VÝŠKA: 173 cm ROZPÄTIE TIEŇA: 20 cm VÝŠKA ODTIEŇA: 31 cm CERTIFIKÁTY: CE, RoHS MAXIMÁLNY VÝKON ŽIAROVKY: 60W NAPÄTIE: 230V (nevyžaduje sa žiadny transformátor) POČET SVETELNÝCH BODOV: 1 VLÁKNO: E27 MATERIÁL: Kov FAREBNÉ VARIANTY: Čierna ZNAČKA: Toolight MINIMALISTICKÁ A MODERNÁ LAMPA Lampa sa zmestí do akéhokoľvek usporiadania a priestoru pre obývaciu izbu, spálňu, miestnosť. Dokonale zapadá do akéhokoľvek dekoru a štýlu interiéru. Lampa je vyrobená z najlepšej kvality kovu, vďaka čomu je odolná voči poškriabaniu a mechanickému poškodeniu. Žiadna žiarovka nie je súčasťou balenia.
| Hlavný materiál | Kov |
|---|---|
| Štýl | Moderný, Škandinávsky |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Farba | Čierna |
| Sku | OSW-06963 |
| Variant možnosti | --- |
| Model | 300216 |
| Typ svietidla | Stojaca |
| Séria svietidiel | Diament |
| Počet svetelných bodov | 1 |
| Pre závit typu: | E27 |
| Moc | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Rozmery | 170 cm max |
| Výrobca | Toolight |

Drevená, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
LED, so stmievačom, kovová
Skladom
LED, so stmievačom, kovová
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, sklenená, kovová
Skladom
So stmievačom, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, drevená, so stmievačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, kovová
Skladom
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
Skladom
LED, drevená, so stmievačom
Skladom
Sklenená, kovová, zapínaná vypínačom
Skladom
So stmievačom, sklenená, kovová
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, so stmievačom, kovová
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom
Skladom
LED, so stmievačom, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
Drevená, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom
Drevená, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Zapínaná vypínačom, v škandinávskom štýle, priemer
SkladomDoprava zadarmo
So stmievačom, kovová, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
Sklenená, zapínaná vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, so stmievačom, kovová
Dostupné v 5 e-shopoch
SkladomDoprava zadarmo
LED, so stmievačom, kovová
Skladom
Kovová, v modernom štýle, zapínaná vypínačom
Skladom