Odporúčame
Vitrína Fistrea C. Vlastná spoľahlivá doprava až k Vám domov. 1017097
Rozmery 159×95×42 cm
História cien
- 29. 5. 2026 - 319 €
- 4. 2. 2026 - 319 €
- 12. 11. 2025 - 309 €
- 15. 3. 2025 - 310,55 €
- 7. 2. 2025 - 309 €
- 21. 12. 2024 - 302,4 €
- 10. 12. 2024 - 302,38 €
- 10. 4. 2024 - 295 €
- 15. 1. 2024 - 294,9 €
Popis produktu
Vitrína Fistrea C výšky 159,5 cm a hĺbky 42 cm z dubu Sonoma je skvelým doplnkom pre Váš interiér. Je vyrobená z DTD laminovaného/MDF materiálu, ktorý zabezpečuje vysokú kvalitu a trvanlivosť výrobku. Farba dub craft zlatý/grafit sivá dodáva vitríne moderný vzhľad. Rozmery vitríny sú 95x42x159,5 cm a hrúbka materiálu korpusu je 16 mm, vrchná doska má hrúbku 22 mm. Vitrína je dodávaná v demonte a bez LED osvetlenia. Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú štýlový spôsob, ako vystaviť svoje obľúbené predmety a dekorácie, a zároveň si udržať poriadok vo svojom interiéri.
Rozmery
| Šírka: | 95 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 42 cm |
| Výška: | 159 cm |
Parametre
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Povrchová úprava | Mat |
| Materiál | Lamino |
| Dekor | Dub sonoma |
| Osvetlenie | Ano |
| Materiál: | DTD laminovaná/MDF |
| Rozmery: | 95x42x159,5 cm |
| Typ | Nízke |
| Počet | 4 a viac dverové, 2-dielne |
| Rozmer | Úzke |
| Typ skla | S čírym sklom |
| Hmotnosť | 66 kg |
| Výrobca | MOB |




