
Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Mono 241
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Kronos 19
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Mono 232
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Mono 235
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Mono 244
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Mono 246
85×148×98 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Kronos 02
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €

Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Kronos 07
85×148×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, dvojmiestna
369 €
Pohovka Clivia Silver II, Dostupné poťahy: Kronos 07
Rozmery 85×148×98 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 3 e-shopov v cenovom rozpätí od 369 € do 511 €:
Teraz je vhodný čas na nákup, cena je momentálne o 49,33 € nižšia ako priemer.
Zobraziť históriu cenyHistória cien
- 27. 5. 2026 - 418,33 €
- 28. 4. 2026 - 418,33 €
- 17. 4. 2026 - 415 €
- 31. 3. 2026 - 413,67 €
- 20. 1. 2026 - 367 €
- 10. 1. 2026 - 362 €
- 15. 11. 2025 - 367 €
- 7. 11. 2025 - 365 €
- 30. 10. 2025 - 367 €
- 22. 10. 2025 - 376 €
- 17. 9. 2025 - 375 €
- 14. 8. 2025 - 387 €
- 6. 8. 2025 - 397 €
- 1. 8. 2025 - 395,5 €
- 15. 7. 2025 - 370 €
- 4. 7. 2025 - 375 €
- 30. 4. 2025 - 362 €
- 16. 4. 2025 - 357 €
- 26. 2. 2025 - 349 €
- 23. 1. 2025 - 349,5 €
- 27. 5. 2026 - 369 €
- 28. 4. 2026 - 369 €
- 17. 4. 2026 - 359 €
- 31. 3. 2026 - 355 €
- 20. 1. 2026 - 359 €
- 10. 1. 2026 - 349 €
- 15. 11. 2025 - 359 €
- 7. 11. 2025 - 355 €
- 30. 10. 2025 - 359 €
- 22. 10. 2025 - 375 €
- 17. 9. 2025 - 375 €
- 14. 8. 2025 - 375 €
- 6. 8. 2025 - 395 €
- 1. 8. 2025 - 392 €
- 15. 7. 2025 - 365 €
- 4. 7. 2025 - 375 €
- 30. 4. 2025 - 349 €
- 16. 4. 2025 - 339 €
- 26. 2. 2025 - 339 €
- 23. 1. 2025 - 340 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Milujete, keď nábytok vo vašom interiéri zaujme nielen svojím vzhľadom, ale aj pohodlím? Potom by ste mali zvážiť dvojmiestnu pohovku Clivia Silver II. Tento model vyniká od ostatných svojím jedinečným dizajnom, ktorý dopĺňa nielen klasické interiéry, ale aj tie zariadené v očarujúcom alebo modernom štýle.Tento model nezaberá veľa miesta a vďaka látkou čalúnenému operadlu ho môžete umiestniť kdekoľvek v miestnosti – je voľne stojaci.Pohovka ponúka pohodlnú funkciu na spanie a priehradku na posteľnú bielizeň, ktorá slúži aj ako ďalší úložný priestor.Clivia Silver II je k dispozícii v niekoľkých farebných variantoch, vďaka čomu si nábytok ľahko zladíte s vašou víziou interiérového dizajnu.Rozmery:šírka: 148 cm,hĺbka: 98 cm,výška: 85 cm,plocha na spanie: 196 x 112 cmFarby: je možné zvoliť vyššiePrevedenie:rám: borovicové drevo + drevotrieska,sedadlo: T25 / 42 pena + vlnová pružina,operadlo: pena T25 / 42,rozkladacia pohovkaúložný priestor na posteľnú bielizeň,automat na ľahké rozloženie,nohy: kovová čierna,čalúnené operadlo pevne pripevnené,vankúš bez zipsu v cene,voľne stojaca pohovka (čalúnená látkou)Rozmery úložného priestoru:- dĺžka: 109 cm,- šírka: 66 cm,- výška: 19 cmZáruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 148 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 98 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Dvojmiestne |
| Farba | Čierna |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Úložný priestor | Áno |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka spacej plochy | 196 |
| Šírka spacej plochy | 112 |
| Rozmery úložného priestoru | 109 x 66 x 19 cm |
| Nohy | Nízke |
| Počet miest na sedenie | 2 |
| Spôsob rozkladu | Výsuvný rozklad |
| Výplň sedadiel | Pružiny faliste |
| Výplň operadla | Pena |
| Podrúčky | Štandardné |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Látková pohovka SOFIA, zelená
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Záhradná ratanová trojsedačka BERKLEY tmavohnedá
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Rozkladacia pohovka TOKIO VII PRO Béžová
92×222×96 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 10 e-shopoch
Na odoslanie o 4 týždne
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 11 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo




























