Pohovka Bamako, Dostupné poťahy: Zanzibar 182
Rozmery 87×230×90 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 425 € do 429 €:
História cien
- 27. 5. 2026 - 427 €
- 28. 4. 2026 - 427 €
- 17. 4. 2026 - 419 €
- 31. 3. 2026 - 417 €
- 4. 3. 2026 - 419 €
- 20. 1. 2026 - 422 €
- 10. 1. 2026 - 417 €
- 19. 12. 2025 - 422 €
- 30. 10. 2025 - 419 €
- 22. 10. 2025 - 431 €
- 17. 9. 2025 - 429 €
- 14. 8. 2025 - 444 €
- 1. 8. 2025 - 454 €
- 17. 7. 2025 - 424 €
- 4. 7. 2025 - 432 €
- 27. 5. 2026 - 425 €
- 28. 4. 2026 - 425 €
- 17. 4. 2026 - 409 €
- 31. 3. 2026 - 405 €
- 4. 3. 2026 - 409 €
- 20. 1. 2026 - 415 €
- 10. 1. 2026 - 405 €
- 19. 12. 2025 - 415 €
- 30. 10. 2025 - 409 €
- 22. 10. 2025 - 429 €
- 17. 9. 2025 - 429 €
- 14. 8. 2025 - 429 €
- 1. 8. 2025 - 449 €
- 17. 7. 2025 - 419 €
- 4. 7. 2025 - 429 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Pohovka do obývacej izby Irwin je návratom ku klasike, ktorá dodáva izbe eleganciu. Pohovka Irwin sa vyznačuje hlbokým dekoratívnym prešívaním, ktoré zvýrazňujú dostupné farby. Za pozornosť stoja mierne zaoblené podrúčky a nízke nohy z dreva.Pohovka má navyše funkciu na spanie pre dve osoby. Rozkladanie pohovky zaisťuje špeciálny systém CLIC-CLAC. Výhodou pohovky je tiež úložný priestor na posteľnú bielizeň a operadlo čalúnené látkou, ktorá umožňuje jej voľné umiestnenie v miestnosti.Rozmery:šírka: 230 cm,hĺbka: 90 cm,výška: 87 cm,plocha na spanie: 190 x 115 cmPrevedenie:rám: borovicové drevo + drevotrieska + MDF,sedadlo: T25 / 42 pena + bonel pružina,operadlo: pena T25 / 42 + bonel pružina,rozkladacia pohovkaautomatické rozkladanie typu CLIC-CLAC,má funkciu spánkukontajner na posteľnú bielizeň,nohy: drevené v striebornej farbe,čalúnené operadlo pevne pripevnené,nie je vhodná do priestoruRozmery úložného priestoru:- dĺžka: 167 cm,- šírka: 73 cm,- výška: 18 cmZáruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 230 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 87 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Dvojmiestne, Trojmiestne |
| Farba | Sivá |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| Úložný priestor | Áno |
| Dĺžka spacej plochy | 190 |
| Šírka spacej plochy | 115 |
| Rozmery úložného priestoru | 167 x 73 x 19 cm |
| Nohy | Nízke |
| Štýl | Klasický |
| Počet miest na sedenie | 3 |
| Spôsob rozkladu | Klik-klak |
| Výplň sedadiel | Pružiny faliste |
| Výplň operadla | Pružiny faliste |
| Podrúčky | Štandardné |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, v modernom štýle
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná ratanová trojsedačka BERKLEY tmavohnedá
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom









