
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 02
86×244×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
729 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 04
86×244×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
729 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 16
86×244×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
729 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 26
86×244×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
729 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 29
86×244×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
729 €

Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 35
86×244×90 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
729 €
Rozkladacia pohovka s úložným priestorom Mortos, Farby: Manila 04
Rozmery 86×244×90 cm
Najlepšia cena za posledných 30 dní: 729 €
História cien
- 28. 5. 2026 - 729 €
- 28. 4. 2026 - 729 €
- 22. 4. 2026 - 735 €
- 17. 4. 2026 - 729 €
- 31. 3. 2026 - 725 €
- 4. 3. 2026 - 729 €
- 7. 2. 2026 - 735 €
- 30. 1. 2026 - 739 €
- 20. 1. 2026 - 735 €
- 10. 1. 2026 - 719 €
- 15. 11. 2025 - 735 €
- 7. 11. 2025 - 729 €
- 30. 10. 2025 - 735 €
- 28. 10. 2025 - 749 €
- 22. 10. 2025 - 770 €
- 21. 10. 2025 - 729 €
- 14. 8. 2025 - 769 €
- 1. 8. 2025 - 799 €
- 17. 7. 2025 - 749 €
- 15. 7. 2025 - 735 €
- 4. 7. 2025 - 769 €
- 20. 3. 2025 - 719 €
- 26. 2. 2025 - 715 €
- 23. 1. 2025 - 718 €
- 1. 1. 2025 - 735 €
- 18. 12. 2024 - 718 €
- 13. 12. 2024 - 700 €
- 9. 12. 2024 - 733 €
- 6. 12. 2024 - 718 €
- 5. 12. 2024 - 700 €
- 4. 11. 2024 - 686 €
- 7. 10. 2024 - 700 €
- 12. 9. 2024 - 728 €
- 24. 6. 2024 - 720 €
- 20. 6. 2024 - 706 €
- 16. 4. 2024 - 672 €
- 6. 3. 2024 - 700 €
- 15. 1. 2024 - 689 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Elegantná rozkladacia pohovka Wiator sa perfektne hodí do každého interiéru. Jej jednoduchý štýl, doplnený univerzálnou paletou farieb čalúnenia, je receptom na úspešný dizajn reprezentatívnej obývacej izby, ako aj relaxačnej zóny, ktorá spája všetkých členov domácnosti. Po rozložení ponúka pohovka veľký priestor na spanie. Poskytuje pohodlné podmienky na každodenný spánok pre dve osoby. Vo vnútri nábytku sa nachádza priestranný úložný priestor na posteľnú bielizeň. Rieši problém s ukladaním prikrývok, vankúšov a extra prikrývok na chladné zimné noci.Rozmery pohovky:šírka: 244 cm,hĺbka: 90 cm,výška: 86 cm,plocha na spanie: 203 x 135 cmRozmery úložného priestoru:dĺžka: 199 cm,šírka: 60 cm,výška: 25 cmPrevedenie:rám vyrobený z dreva a drevotriesky,sedadlo a operadlo: pena T30,sedačka je rozkladacia, čo sa dá využiť na spánok,disponuje úložným priestorom,nohy: kovové,operadlo vo forme pohyblivých vankúšov zapínaných na zips,pohovka je voľne stojaca v miestnosti (chrbát potiahnutý látkou)Záruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 244 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
| Výška: | 86 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Veľkosť | Dvojmiestne, Trojmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Hnedá |
| Úložný priestor | Áno |
| Dĺžka spacej plochy | 203 |
| Šírka spacej plochy | 135 |
| Rozmery úložného priestoru | 199 x 60 x 25 cm |
| Nohy | Nízke |
| Štýl | Glamour |
| Počet miest na sedenie | 3 |
| Spôsob rozkladu | DL - automat |
| Výplň sedadiel | Pružiny bonell |
| Výplň operadla | Pružiny bonell |
| Podrúčky | Štandardné |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná ratanová trojsedačka BERKLEY tmavohnedá
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo






