
Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 04 + Alova 46
86×195×87 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
325 €

Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 68 + Alova 07
86×195×87 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
325 €

Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 36 + Alova 07
86×195×87 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
325 €

Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 04 + Alova 36
86×195×87 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
325 €

Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 68 + Alova 68 + Alova 07
86×195×87 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
325 €

Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 04 + Alova 04 + Alova 71
86×195×87 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
325 €
Rozkladacia pohovka Mario Style, Dostupné poťahy: Alova 04 + Alova 36
Rozmery 86×195×87 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 325 €
- 17. 4. 2026 - 325 €
- 31. 3. 2026 - 319 €
- 20. 1. 2026 - 325 €
- 10. 1. 2026 - 319 €
- 15. 11. 2025 - 325 €
- 7. 11. 2025 - 319 €
- 30. 10. 2025 - 325 €
- 28. 10. 2025 - 329 €
- 22. 10. 2025 - 340 €
- 21. 10. 2025 - 325 €
- 14. 8. 2025 - 339 €
- 1. 8. 2025 - 355 €
- 17. 7. 2025 - 329 €
- 15. 7. 2025 - 325 €
- 4. 7. 2025 - 339 €
- 20. 3. 2025 - 319 €
- 26. 2. 2025 - 315 €
- 23. 1. 2025 - 317 €
- 1. 1. 2025 - 325 €
- 18. 12. 2024 - 317 €
- 13. 12. 2024 - 309 €
- 6. 12. 2024 - 317 €
- 5. 12. 2024 - 309 €
- 3. 12. 2024 - 317 €
- 7. 10. 2024 - 309 €
- 20. 6. 2024 - 321 €
- 27. 3. 2024 - 309 €
- 14. 3. 2024 - 323 €
- 6. 3. 2024 - 309 €
- 7. 2. 2024 - 304 €
- 15. 1. 2024 - 305 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Rozkladacia pohovka Mario Style je ideálnou voľbou pre moderné aj klasické interiéry. Výborne poslúži ako pohovka na denný odpočinok, ale aj na spanie v noci. Rozkladacia pohovka Mario Style je rozkladacia a má funkciu na spanie.Jednou z jeho funkčných vlastností je určite vstavaný priestor na posteľnú bielizeň. Vysoko elastická pena použitá pri jeho výrobe zaručuje neuveriteľný komfort pri používaní a odpočinku.Vankúše, ktoré sú súčasťou súpravy, dodávajú rozkladacej pohovke šarm a zvyšujú jej pohodlie. K dispozícii v niekoľkých farebných variantoch.Rozmery:šírka: 195 cmhĺbka: 87 cmvýška: 86 cmspacie miesto: 195 x 116 cm,priestor na posteľnú bielizeň: 170 x 73 x 18 cmVykonanie:drevený rám + drevotrieska,vysoko elastická pena T 2844,vrátane vankúšov,vankúše na zips,pohovka je rozkladacia,funkcia spánku,má vlnovú pružinu,zadná časť nábytku je čalúnená látkou Wigofil (podšívka),priestorr na posteľnú bielizeňZáruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 195 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 87 cm |
| Výška: | 86 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Viacmiestne |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Moderný, Rustikálny |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Farba | Čiernobiela |
| Úložný priestor | Áno |
| Podľa typu | Pohovka |
| Počet krabíc | 1 |
| Hmotnosť (kg) | 54 |
| Dĺžka spacej plochy | 195 |
| Šírka spacej plochy | 116 |
| Rozmery úložného priestoru | 170 x 73 x 18 cm |
| Nohy | Nízke |
| Počet miest na sedenie | 4 |
| Spôsob rozkladu | Klik-klak |
| Podrúčky | Bez |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Záhradná ratanová trojsedačka BERKLEY tmavohnedá
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne














