
Pohovka Augusto, Dostupné poťahy: ekokoža Soft 010
85×200×100 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
685 €

Pohovka Augusto, Dostupné poťahy: ekokoža Soft 020
85×200×100 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
685 €

Pohovka Augusto, Dostupné poťahy: Aura 01
85×200×100 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
685 €
Pohovka Augusto, Dostupné poťahy: Aura 01
Rozmery 85×200×100 cm
História cien
- 30. 5. 2026 - 685 €
- 17. 4. 2026 - 685 €
- 31. 3. 2026 - 675 €
- 7. 2. 2026 - 685 €
- 30. 1. 2026 - 689 €
- 20. 1. 2026 - 685 €
- 10. 1. 2026 - 669 €
- 19. 12. 2025 - 689 €
- 15. 11. 2025 - 685 €
- 7. 11. 2025 - 679 €
- 30. 10. 2025 - 685 €
- 28. 10. 2025 - 699 €
- 22. 10. 2025 - 720 €
- 21. 10. 2025 - 685 €
- 14. 8. 2025 - 719 €
- 1. 8. 2025 - 749 €
- 17. 7. 2025 - 699 €
- 15. 7. 2025 - 685 €
- 4. 7. 2025 - 719 €
- 20. 3. 2025 - 675 €
- 26. 2. 2025 - 669 €
- 23. 1. 2025 - 670 €
- 1. 1. 2025 - 687 €
- 18. 12. 2024 - 670 €
- 13. 12. 2024 - 654 €
- 6. 12. 2024 - 670 €
- 7. 10. 2024 - 654 €
- 20. 6. 2024 - 680 €
- 6. 3. 2024 - 654 €
- 15. 1. 2024 - 644 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Sedačka Augusto je elegantnou voľbou pre tých, ktorí milujú výrazné farby. Chromové nohy dodávajú pohovka výrazný vzhľad. Bola vyrobená s maximálnou pozornosťou k detailom a vysokou kvalitou spracovania. Je ideálna do obývacej izby alebo kancelárie. Zdôrazní vzhľad akejkoľvek miestnosti a dodá jej úžasný vzhľad. Sofa Augusto je rozkladacia, má funkciu na spanie a úložný priestor na posteľnú bielizeň. Vďaka tomu je nielen krásna, ale aj praktická. Materiály použité pri jej výrobe zaručujú najvyšší komfort pre každodenný odpočinok a pohodlný spánok. V kombinácii s kreslom môže vytvoriť perfektnú salónnu súpravu.Rozmery:šírka: 200 cm,hĺbka: 100 cm,výška: 85 cm,spacie miesto: 200 x 140 cmVykonanie:drevený rám + drevotrieska,sedadlo: Bonell,opierka chrbta: pena T18 + pružiny Bonell,kovové a plastové nohy,rozkladacia pohovka,funkcia spánku,priestor na posteľnú bielizeň,opierka v podobe pohyblivých vankúšov upevnených na zips,pohovka je voľne stojaca (chrbát čalúnený látkou)Záruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 200 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 100 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Béžová |
| Štýl | Moderný |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Úložný priestor | Áno |
| Podľa typu | Pohovka |
| Počet krabíc | 1 |
| Hmotnosť (kg) | 77 |
| Dĺžka spacej plochy | 200 |
| Šírka spacej plochy | 140 |
| Nohy | Nízke |
| Počet miest na sedenie | 3 |
| Spôsob rozkladu | DL - manuálny |
| Výplň sedadiel | Pružiny bonell |
| Výplň operadla | Pružiny bonell |
| Podrúčky | Vo forme vankúšov |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Poso Béžová
90×148×87 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava PRIMATOR, dvojmiestna, hnedá
84×150×86 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo






