
Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Mono 241
85×168×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Kronos 02
85×168×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Mono 232
85×168×98 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Mono 244
85×168×98 cm, rozkladacia, na každodenné spanie, s úložným priestorom
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Kronos 19
85×168×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Mono 246
85×168×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Mono 235
85×168×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
409 €

Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Kronos 07
85×168×98 cm, rozkladacia, s úložným priestorom, trojmiestna
409 €
Pohovka Clivia Silver III, Dostupné poťahy: Kronos 02
Rozmery 85×168×98 cm
Odporúčané ponuky
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 409 € do 415 €:
História cien
- 30. 5. 2026 - 412 €
- 28. 4. 2026 - 412 €
- 17. 4. 2026 - 407 €
- 31. 3. 2026 - 405 €
- 7. 2. 2026 - 407 €
- 30. 1. 2026 - 410 €
- 20. 1. 2026 - 407 €
- 10. 1. 2026 - 405 €
- 19. 12. 2025 - 410 €
- 30. 10. 2025 - 407 €
- 22. 10. 2025 - 418 €
- 17. 9. 2025 - 417 €
- 14. 8. 2025 - 432 €
- 6. 8. 2025 - 442 €
- 1. 8. 2025 - 441,5 €
- 15. 7. 2025 - 412 €
- 4. 7. 2025 - 417 €
- 30. 4. 2025 - 405 €
- 16. 4. 2025 - 397 €
- 26. 2. 2025 - 392 €
- 23. 1. 2025 - 392,5 €
- 30. 5. 2026 - 409 €
- 28. 4. 2026 - 409 €
- 17. 4. 2026 - 399 €
- 31. 3. 2026 - 395 €
- 7. 2. 2026 - 399 €
- 30. 1. 2026 - 405 €
- 20. 1. 2026 - 399 €
- 10. 1. 2026 - 395 €
- 19. 12. 2025 - 405 €
- 30. 10. 2025 - 399 €
- 22. 10. 2025 - 415 €
- 17. 9. 2025 - 415 €
- 14. 8. 2025 - 419 €
- 6. 8. 2025 - 439 €
- 1. 8. 2025 - 438 €
- 15. 7. 2025 - 409 €
- 4. 7. 2025 - 415 €
- 30. 4. 2025 - 395 €
- 16. 4. 2025 - 379 €
- 26. 2. 2025 - 379 €
- 23. 1. 2025 - 380 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Pohodlná pohovka na sedenie, spanie a popoludňajšie leňošenie - tak možno v skratke opísať model Clivia Silver III. Ďalšou výhodou pohovky je široká ponuka farieb poťahovej látky, medzi ktorými si určite nájdete svoju vysnívanú farbu.Vďaka jednoduchému dizajnu a nekomplikovanému dekorovaniu vyzerá trojmiestna pohovka skvele v obývačke, izbe pre mladých alebo študentskej izbe. Jednoduché rozkladanie a nádoba na lôžkoviny umiestnená vo vnútri sú ďalšími výhodami, ktoré ocenia aj seniori a menšie deti.Rozmery:šírka: 168 cm,hĺbka: 98 cm,výška: 85 cm,plocha na spanie: 196 x 132 cmrozmery úložného priestoru: dĺžka: 129 cm, šírka: 66 cm, výška: 19 cmPrevedenie:rám: borovicové drevo + drevotrieska,sedadlo: T25 / 42 pena + vlnová pružina,operadlo: pena T25 / 42,rozkladacia pohovka,úložný priestor na posteľnú bielizeň,automat na ľahké rozloženie,nohy: kovová čierna,čalúnené operadlo pevne pripevnené,vankúš bez zipsu v cene,voľne stojaca pohovka (čalúnená látkou)Záruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 168 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 98 cm |
| Výška: | 85 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| S úložným priestorom | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Červená |
| Materiál rámu | Drevo |
| Štýl | Rustikálny |
| S nožičkami | Ano |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Úložný priestor | Áno |
| Záruka | 2 roky |
| Dĺžka spacej plochy | 196 |
| Šírka spacej plochy | 132 |
| Rozmery úložného priestoru | 129 x 66 x 19 cm |
| Nohy | Nízke |
| Počet miest na sedenie | 3 |
| Spôsob rozkladu | Výsuvný rozklad |
| Výplň sedadiel | Pružiny faliste |
| Výplň operadla | Pena |
| Podrúčky | Štandardné |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - Poso Béžová
90×148×87 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava PRIMATOR, dvojmiestna, hnedá
84×150×86 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo




























