Rozkladacia pohovka Vivus, Dostupné poťahy: Lux 24 + Lux 12
Rozmery 77×222×75 cm
História cien
- 28. 5. 2026 - 475 €
- 17. 4. 2026 - 475 €
- 31. 3. 2026 - 469 €
- 7. 2. 2026 - 475 €
- 30. 1. 2026 - 479 €
- 20. 1. 2026 - 475 €
- 10. 1. 2026 - 465 €
- 15. 11. 2025 - 475 €
- 7. 11. 2025 - 469 €
- 30. 10. 2025 - 475 €
- 28. 10. 2025 - 485 €
- 22. 10. 2025 - 499 €
- 21. 10. 2025 - 475 €
- 14. 8. 2025 - 499 €
- 1. 8. 2025 - 519 €
- 17. 7. 2025 - 485 €
- 15. 7. 2025 - 475 €
- 4. 7. 2025 - 499 €
- 26. 2. 2025 - 465 €
- 23. 1. 2025 - 464 €
- 1. 1. 2025 - 476 €
- 18. 12. 2024 - 464 €
- 13. 12. 2024 - 453 €
- 6. 12. 2024 - 464 €
- 5. 12. 2024 - 453 €
- 3. 12. 2024 - 464 €
- 7. 10. 2024 - 453 €
- 20. 6. 2024 - 471 €
- 6. 3. 2024 - 453 €
- 15. 1. 2024 - 446 €
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Popis produktu
Sedačka Vivus je jednoduchý kus nábytku, ktorý vyniká medzi mnohými inými sedačkami. Kombinácia dvoch rôznych farieb dodáva pohovke charakteristické vlastnosti. Je to kus nábytku, ktorý sa perfektne hodí do každého interiéru a bude aj dekoratívnym prvkom. Hodí sa do obývacej izby alebo kancelárie. Má funkciu spaniaa úložný priestor na posteľnú bielizeň. Materiály použité pri jeho výrobe zaručujú najvyšší komfort každodenného odpočinku. Je tiež ideálny ako miesto na spanie. Rozmery:šírka: 222 cm,hĺbka: 75 cm,výška: 77 cm,spacie miesto: 188 x 140 cmVykonanie:drevený rám,vysoko elastická HR pena,rozkladací,má priestor na posteľnú bielizeňZáruka: 24 mesiacov
Rozmery
| Šírka: | 222 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 75 cm |
| Výška: | 77 cm |
Parametre
| Funkcie | Rozkladacie |
|---|---|
| Materiál čalúnenia | Látka |
| Na každodenné spanie | Ano |
| S úložným priestorom | Ano |
| S nožičkami | Ano |
| Materiál rámu | Drevo |
| Výška opierky | Vysoká, Nízka |
| S vankúšmi | Ano |
| Veľkosť | Trojmiestne |
| Farba | Béžová |
| Úložný priestor | Áno |
| Podľa typu | Pohovka |
| Počet krabíc | 2 |
| Hmotnosť (kg) | 78 |
| Dĺžka spacej plochy | 188 |
| Šírka spacej plochy | 140 |
| Nohy | Nízke |
| Štýl | Klasický |
| Počet miest na sedenie | 3 |
| Spôsob rozkladu | Výsuvný rozklad |
| Podrúčky | Štandardné |
| Výrobca | MIRJAN |
Odporúčame

Záhradná ratanová trojsedačka BERKLEY tmavohnedá
Ratanová, trojmiestna, látková
Skladom
Kožená sedacia súprava BULLDOG, trojmiestna, béžová
74×163×78 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Hnedá I
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, trojmiestna, čierna
78×160×69 cm, trojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Látková pohovka SOFIA, zelená
81×212×89 cm, rozkladacia, látková
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá-biela
85×191×58 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Zelená menčestrová rozkladacia pohovka 218 cm Tori - Bonami Selection
80×218×102 cm, rozkladacia, s úložným priestorom

Kožená sedacia súprava BULLDOG, dvojmiestna, béžová
74×113×78 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá I
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 14 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Koňakovohnedá pohovka z imitácie kože 164 cm Copenhagen – Scandic
85×164×88 cm, dvojmiestna, s poťahom z eko kože
Skladom
Veľká rozkladacia pohovka HEWLET MODEL 2 Hnedá-hnedá
85×220×92 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená pohovka CASUAL, dvojmiestna, čierna
78×110×69 cm, rozkladacia, dvojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka MILTON model 2 Hnedá/cappuccino
75×205×90 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Kožená sedacia súprava CUBE, trojmiestna, hnedá
71×172×73 cm, rozkladacia, trojmiestna
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka NEO - rovný bok - model 2 Hnedá
91×220×93 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Dostupné v 13 e-shopoch
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/červená
85×191×58-75 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Látková pohovka SOFIA, sivá
Rozkladacia, látková, s nožičkami
SkladomDoprava zadarmo
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Čierna/biela
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne
Veľká rozkladacia pohovka SONY model 2 Sivá
85×191 cm, rozkladacia, s úložným priestorom
Na odoslanie o 3 týždne





