


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Pevná obojstranná zatemňovacia látka Blackout v dymovo bielej farbe, s odtieňom do studenej sivej, tkaná z 3 vrstiev polyesterových vlákien, zaisťuje až 80% zatemnenie miestnosti. Hustota vlákien tiež veľmi účinne tlmí hluk, zlepšuje akustické vlastnosti miestnosti a zamedzuje prestupu tepla dovnútra zatemneného priestoru. Medzi ďalšie prednosti látky patrí jej matný lesk, splývavosť a celkový luxusný vzhľad. Materiál je veľmi jemný a príjemný na dotyk a je ľahké ho nariasiť. Látky typu Blackout sú určené predovšetkým na výrobu zatemňovacích závesov, ale je možné ich použiť aj ako zaujímavú alternatívu pre zhotovenie obrusov, dekoračných vankúšikov, ďalších bytových dekorácií a všade tam, kde oceníte odolnosť a vlastnosti daného materiálu.
| Šírka: | 280 cm |
|---|
| Materiál | Polyester |
|---|---|
| Metráž | Kusové, Metrážové |
| Farba | Biela |
| Sortiment | Obrusy |
| Motív | Jednofarebný |
| Druh materiálu | Zatemňovacie |
| Šírka metráže | 280 cm |
| Vzor | Jednofarebný, Bez vzoru |
| Kolekcia | Blackout |
| Zloženie materiálu | 100 % Polyester |
| Údržba | Pranie na max. 30 °C, Žehlenie do 110 °C, Nesušiť v bubnovej sušičke, Nesmie sa bieliť, Nemôže sa čistiť chemicky |
| Gramáž | 260 g/m² |
| Prevedenie | Obojstranné |
| Účinnosť zatemnenia | 80 % |
| Typ tovaru | Látky metráže |

Z PVC, metrážový, klasický
Skladom
140×35 cm, behúne, bavlnený
Skladom
Behúne, bavlnený, kusový
Skladom