Brilagi - Stmievané LED stropné svietidlo LED/40W/230V 3000-6500K čierna + diaľkové ovládanie
Nie je skladom
5,0(1 hodnotenie)
História cien
Popis produktu
Parametre
FarbaBiela
TypStropné svietidlo
MiestoObývačka/Spálňa
FunkcieLED technológia/Stmievateľné diaľkovým ovládačom/Diaľkové ovládanie
Priemerná životnosť zdroja30000 h
TvarGuľatý
Stupeň krytia (ip)IP20
PäticaIntegrovaný LED modul
Max. príkon zdroja40 W
Počet žiaroviek1
Žiarovky súčasťou baleniaÁNO (LED)
Príkon zdroja40 W
Ekvivalent klasickej žiarovky180 W
Teplota chromatickosti3000-6500 K
Celkový svetelný tok2600 lm
Index podania farieb (cri)80 Ra
Napätie230 V
Trieda ochrany pred úrazom elektrickým prúdom1
Záručná doba36 mesiacov
Farba svetlaTeplá biela/Denná biela/Studená biela
Celkový príkon svietidla40 W
ŠtýlOstatné
SeriesFALCON Brilagi
VýrobcaBrilagi
Recenzie
5.0
1 hodnotenie
5
1 x4
0 x3
0 x2
0 x1
0 x
Používateľské recenzie
Spokojný používateľ
dobré tiene, perfektne svieti
Zakúpené v eshope Svet-svietidiel.sk
Stiahnuté z Heureky
Odporúčame
4x LED garážová lampa 120cm 36W 3600lm čierna 4500k
-12 %