Odporúčame
Compactor 2-dielna sada vákuových úložných vriec Bag Aspispace M, 55 x 90 cm, M
Rozmery 55×90 cm
História cien
- 26. 5. 2026 - 10,99 €
- 20. 2. 2026 - 10,99 €
- 18. 2. 2026 - 12,99 €
- 16. 2. 2026 - 14,99 €
- 10. 2. 2026 - 9,49 €
- 3. 2. 2026 - 11,49 €
- 11. 1. 2026 - 12,49 €
- 1. 1. 2026 - 11,49 €
- 4. 12. 2025 - 12,49 €
- 13. 5. 2025 - 11,49 €
- 13. 4. 2025 - 11,99 €
- 7. 4. 2025 - 9,99 €
- 17. 3. 2025 - 10,49 €
- 16. 3. 2025 - 9,99 €
- 9. 3. 2025 - 10,49 €
- 7. 3. 2025 - 9,99 €
- 27. 2. 2025 - 10,49 €
- 20. 2. 2025 - 9,99 €
- 16. 2. 2025 - 10,49 €
- 14. 2. 2025 - 9,99 €
- 12. 2. 2025 - 10,49 €
- 10. 2. 2025 - 9,99 €
- 4. 2. 2025 - 8,99 €
- 27. 1. 2025 - 9,49 €
- 21. 1. 2025 - 8,99 €
- 7. 1. 2025 - 9,49 €
- 31. 12. 2024 - 9,99 €
- 26. 11. 2024 - 8,99 €
- 19. 11. 2024 - 9,49 €
- 26. 9. 2024 - 9,99 €
- 14. 9. 2024 - 9,49 €
- 25. 8. 2024 - 8,99 €
- 23. 8. 2024 - 9,49 €
- 21. 6. 2024 - 8,99 €
- 25. 4. 2024 - 9,99 €
- 24. 4. 2024 - 11,99 €
- 9. 4. 2024 - 9,99 €
- 20. 3. 2024 - 8,99 €
- 9. 2. 2024 - 10,99 €
- 5. 2. 2024 - 8,99 €
- 1. 2. 2024 - 11,99 €
- 18. 1. 2024 - 8,99 €
- 16. 1. 2024 - 11,99 €
- 15. 1. 2024 - 8,99 €
Popis produktu
Pretekajú vaše zásuvky? Sú vaše skrine plné až k prasknutiu? Vôbec netušíte, ako všetko, čo nutne potrebujete, dostať do kufra? Vákuové vrecia Aspispace sú konkrétnou a okamžitou odpoveďou na problémy s úložným priestorom na oblečenie, periny a vankúše. Po odsatí vzduchu sa tieto vrecia stávajú veľmi tenkými. Len si predstavte, koľko miesta ušetríte. Každý vak je vybavený uzatváracím jazdcom - ten umožňuje uzavrieť vak zipsom bez toho, aby ste museli vynaložiť osobitné úsilie a zaisťuje perfektnú hydroizoláciu. Súčasťou vaku je regulačný ventil, ktorý má tú funkciu, že akonáhle je vak stlačený, vonkajší vzduch sa dovnútra už nedostane. Vzduch z vákuového vreca Compactor možno odsať takmer všetkými vysávačmi.materiál: nylon, polyetylén
Rozmery
| Šírka: | 55 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 90 cm |
Parametre
| Sady | Ano |
|---|---|
| Dĺžka (cm) | 90 cm |
| Hmotnosť | 0,19 kg |
| Materiál | Nylón |
| Objem (l) | 70 l |
| Počet kusov v sade | 2 ks |
| Šírka (cm) | 55 cm |
| Veľkosť | M |
| Výrobca | Compactor |
































