















Rozmery 40×45 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
- Veľká a priestranná taška pre mamu, ideálna na prechádzku, na nákupy alebo do nemocnice. - Vďaka svojim veľkým rozmerom pojme všetko potrebné príslušenstvo. - Predné vrecko sa uzatvárateľné diskrétnym magnetom pojme všetky veci, ktoré by mali byť po ruke. - Vnútro tašky je ukončené polyesterovou podšívkou. - Nepostrádateľným prvkom tašky sú odolné, farebné držadlá, vďaka ktorým je možné tašku zavesiť na rám vozíka. - Zloženie: 100% bavlna, 100% polyester. - Rozmery: cca 45 x 40 x 15 cm. - Pozor: farby sa môži líšiť v závislosti od nastavení monitora!
| Šírka: | 45 cm |
|---|---|
| Výška: | 40 cm |
| Typ | Tašky |
|---|---|
| Farba | Ružová |
| Druh | Taška na kočík |
| Vzor | Kvety |
| Veľkosť | 45 x 40 x 15 cm |
| Materiál | Polyester |
| Výrobca | Sensillo |