


Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toto svietidlo slúži na zabudovanie do podhľadu zo sadrokartónu, polyuretánu, dreva či iného materiálu. Má hliníkovú základňu a polykarbonátový oblý kryt, ktorý je mliečnej farby, ľahko tak tlmí intenzitu a pomáha vytvárať príjemné neoslňujúce svetlo. Vďaka vysokému krytiu je vhodné aj do kúpeľní.Súčasťou svietidla je LED driver, svietidlo je teda pripravené na zapojenie na 230 V (voľne zakončený kábel).
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Hlavný materiál | Kov, Plast, Drevo |
| Zapínanie | Vypínač |
| Napájacie napätie | 230V |
| Tvar | Hranaté |
| Počet svetiel | Samostatné |
| Farba svetla | Denné biele |
| Farba | Biela |
| Hĺbka (cm) | 15,5 cm |
| Materiál | Plast + hliník |
| Príkon | 12 W |
| Šírka (cm) | 15,5 cm |
| Výška (cm) | 2,2 cm |
| Výrobca | Panlux |

LED, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s 1 svetlom
Skladom
LED, sklenené, kovové
Skladom
Sklenené, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
Papierové, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Kovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmoLED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Drevené, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
LED, drevené, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, s diaľkovým ovládaním
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, zapínané vypínačom, okrúhle
Skladom
Drevené, kovové, v modernom štýle
SkladomKovové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Papierové, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
SkladomDoprava zadarmo
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, v modernom štýle, zapínané vypínačom
Skladom
LED, kovové, plastové
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
Sklenené, kovové, v modernom štýle
Skladom
LED, kovové, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, zapínané vypínačom, s napätím 230V
Skladom
Sklenené, zapínané vypínačom, v retro štýle
Skladom
LED, kovové, zapínané vypínačom
SkladomDoprava zadarmo