



Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Toto svietidlo slúži na zabudovanie do podhľadu zo sadrokartónu, polyuretánu či iného materiálu. Je elegantným a nenápadným riešením, ak nechcete klasické veľké svetlá.Má možnosť výberu teploty farby, vybrať si môžete medzi studenou, prírodnou alebo teplou bielou farbou. Výber farby je potrebné uskutočniť pred inštaláciou svietidla.
| Doporučený typ žiarovky | LED |
|---|---|
| Umiestnenie osvetlenia | Zapustené |
| Napájacie napätie | 230V |
| Hlavný materiál | Plast |
| Farba svetla | Teplé biele, Denné biele, Studené biele |
| Farba | Biela |
| Hĺbka (cm) | 11,5 cm |
| Materiál | Plast |
| Príkon | 6 W |
| Šírka (cm) | 11,5 cm |
| Výška (cm) | 3,2 cm |
| Výrobca | Panlux |

V modernom štýle, bronzová, s napätím 230V
SkladomV modernom štýle, v industriálnom štýle, povrchová
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
Bronzová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
V modernom štýle, povrchová, sklenená
Skladom
Bronzová, v retro štýle, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
LED, v modernom štýle, s napätím 230V
Skladom
Povrchová, drevená
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
SkladomV modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
SkladomDoprava zadarmo
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s napätím 230V
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, v škandinávskom štýle
Skladom
V modernom štýle, povrchová
Skladom
LED, zapustená, v modernom štýle
Skladom
V modernom štýle, bronzová
Skladom
V modernom štýle, bronzová, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, bronzová, s napätím 230V
Skladom
V modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, bronzová
Skladom
V retro štýle, povrchová, sklenená
Skladom
V modernom štýle
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, bronzová
SkladomDoprava zadarmoV modernom štýle, s napätím 230V, povrchová
Skladom
V modernom štýle, v škandinávskom štýle, s napätím 230V
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, s napätím 230V
Skladom
Zapustená, v modernom štýle, bronzová
Skladom