








Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 37 cm |
|---|
| Farba | Čierna |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Rozmer | 370x1590 mm |
| Objem | 1.9 |
| Materiál | Oceľ, Oceľ |
| Výkon (w) | 550, 550 |
| Záruka | 2 roky |
| Šírka (mm) | 370 |
| Séria | Sapho TABELLA |
| Rozteč pripojenia (mm) | 50 |
| Výška (mm) | 1590 |
| Tvar | Doskový |
| Výrobca | Sapho |


Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch

Dostupné v 2 e-shopoch


Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch




Elektrický, kombinovaný, s termostatom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Elektrický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Kombinovaný
Skladom
Elektrický
Dostupné v 3 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický
Na odoslanie o 1 týždeň
Kombinovaný, hĺbka, priemer
Skladom
Elektrický, s termostatom
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo

Elektrický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
S termostatom
SkladomDoprava zadarmo
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický, s termostatom
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Dostupné v 2 e-shopoch

Elektrický
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Elektrický, s termostatom
SkladomDoprava zadarmo
Elektrický, hĺbka, priemer
SkladomDoprava zadarmo
Elektrický, s termostatom