Porovnajte ceny od 75,7 € do 81,91 € v 2 e-shopoch:
Doručenie od 6 €Na odoslanie o 1 týždeň14 dní na vrátenie
Skladom14 dní na vrátenie
Rozmery 21×21×5 cm
Vyberte si z 2 e-shopov v cenovom rozpätí od 75,7 € do 81,91 €:
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 21 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 5 cm |
| Výška: | 21 cm |
| Štýl | Moderný |
|---|---|
| Tvar | Rohové |
| Farba | Čierna |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 210x45x210 mm |
| Materiál | Nerez, Nerez |
| Záruka | 10 rokov |
| Druh | Polička |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Šírka (mm) | 210 |
| Výrobca | Gedy |
| Séria | Gedy Smart |
| Typ | Kúpeľňové doplnky - kúpeľňové poličky |

8×23 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
45×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom
55×150×30 cm, rovná, priemer
SkladomDoprava zadarmo
33×63×10 cm, v modernom štýle, rovná
Skladom
V modernom štýle, rovná, priemer
Skladom
204×27×35 cm, v modernom štýle, rovná
SkladomDoprava zadarmo
11×27×13 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×30 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

30×60 cm, v modernom štýle, rovná
Dostupné v 2 e-shopoch

8×30×11 cm, rovná, priemer
Skladom