















Rozmery 40×40 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Sklenené umývadlá BEAUTY - séria pre náročného zákazníka
| Šírka: | 40 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 40 cm |
| Prevedenie | Na dosku |
|---|---|
| Tvar | Okrúhly |
| Materiál | Sklo |
| Farba | Čierna |
| Priemer zátky | 395 |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 39,5x12 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Dĺžka (mm) | 395 |
| Šírka (mm) | 395 |
| Séria | Sapho BEAUTY |
| Montáž | Na dosku |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Výrobca | Sapho |

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, kamenné, okrúhle
SkladomDoprava zadarmo
50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom
60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch