













Rozmery 165×160 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
| Šírka: | 160 cm |
|---|---|
| Výška: | 165 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Posuvné |
| Umiestnenie | Vľavo, Vpravo, Univerzálne |
| Balenie | 1 |
| Tvar | Dvere do niky, Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Hrúbka skla | 6 |
| Vlastnosti | Rámové prevedenie |
| Rozmer | 160 cm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Šírka (mm) | 1600 |
| Výrobca | Polysan |
| Séria | Polysan DEEP |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

165×110 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvná, číra, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×120 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×120 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
200×100 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeň
Jednokrídlová, číra, pántová
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×100 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeň
Jednokrídlová, ľavé, pravé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×100 cm, skladacia, jednokrídlová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
190×80 cm, číra, dvojkrídlová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×170 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100 cm, skladacia, jednokrídlová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
200×107-111 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×76-90 cm, jednokrídlová, číra
Dostupné v 2 e-shopoch
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvná, ľavé, pravé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
Posuvná, pravé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
200×110 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×100 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeň
200×180 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
190×80 cm, skladacia, jednokrídlová
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Posuvná, jednokrídlová, číra
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
218×150 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
195×120 cm, jednokrídlová, číra

200×88-90 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo
Ľavé, pravé, univerzálna
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
190×90 cm, jednokrídlová, dvojkrídlová
Na odoslanie o 1 týždeň
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
190×88-102 cm, jednokrídlová, číra
Na odoslanie o 1 týždeň
190×100 cm, posuvná, číra
Na odoslanie o 1 týždeňDoprava zadarmo