Odporúčame
Sapho Sapho, NIROX lustro w ramie 600x800x28mm, dąb Collingwood (AM601), NX608-1919
Rozmery 80×600 cm
124,7 €
História cien
- 29. 5. 2026 - 124,7 €
- 2. 4. 2026 - 124,7 €
- 9. 9. 2025 - 118,9 €
- 4. 4. 2025 - 95 €
- 6. 2. 2025 - 113,2 €
- 4. 2. 2025 - 115 €
- 6. 1. 2025 - 115,03 €
- 1. 10. 2024 - 113,16 €
- 29. 4. 2024 - 105,78 €
- 29. 4. 2024 - 101,63 €
- 28. 4. 2024 - 105,78 €
- 28. 4. 2024 - 102,66 €
- 27. 4. 2024 - 105,78 €
- 27. 4. 2024 - 101,63 €
- 26. 4. 2024 - 105,78 €
- 26. 4. 2024 - 102,66 €
- 25. 4. 2024 - 105,78 €
- 25. 4. 2024 - 102,66 €
- 24. 4. 2024 - 105,78 €
- 24. 4. 2024 - 102,66 €
- 23. 4. 2024 - 105,78 €
- 22. 4. 2024 - 102,66 €
- 21. 4. 2024 - 105,78 €
- 21. 4. 2024 - 102,66 €
- 20. 4. 2024 - 105,78 €
- 20. 4. 2024 - 102,66 €
- 19. 4. 2024 - 105,78 €
- 19. 4. 2024 - 101,63 €
- 19. 4. 2024 - 105,78 €
- 18. 4. 2024 - 102,66 €
- 18. 4. 2024 - 105,78 €
- 18. 4. 2024 - 102,66 €
- 17. 4. 2024 - 105,78 €
- 17. 4. 2024 - 102,66 €
- 17. 4. 2024 - 105,78 €
- 16. 4. 2024 - 102,66 €
- 16. 4. 2024 - 105,78 €
- 16. 4. 2024 - 102,66 €
- 15. 4. 2024 - 105,78 €
- 15. 4. 2024 - 102,66 €
- 14. 4. 2024 - 105,78 €
- 14. 4. 2024 - 102,66 €
- 14. 4. 2024 - 105,78 €
- 13. 4. 2024 - 101,63 €
- 13. 4. 2024 - 105,78 €
- 13. 4. 2024 - 101,63 €
- 13. 4. 2024 - 105,78 €
- 12. 4. 2024 - 102,66 €
- 12. 4. 2024 - 105,78 €
- 12. 4. 2024 - 102,66 €
- 12. 4. 2024 - 105,78 €
- 11. 4. 2024 - 102,66 €
- 11. 4. 2024 - 105,78 €
- 10. 4. 2024 - 102,66 €
- 10. 4. 2024 - 105,78 €
- 10. 4. 2024 - 102,66 €
- 10. 4. 2024 - 105,78 €
- 9. 4. 2024 - 102,66 €
- 9. 4. 2024 - 105,78 €
- 9. 4. 2024 - 102,66 €
- 9. 4. 2024 - 105,78 €
- 8. 4. 2024 - 102,66 €
- 8. 4. 2024 - 105,78 €
- 8. 4. 2024 - 102,66 €
- 14. 3. 2024 - 105,78 €
- 14. 3. 2024 - 106 €
- 13. 3. 2024 - 105,78 €
- 13. 3. 2024 - 106 €
- 13. 3. 2024 - 105,78 €
- 12. 3. 2024 - 106 €
- 11. 3. 2024 - 105,78 €
- 11. 3. 2024 - 106 €
- 10. 3. 2024 - 105,78 €
- 10. 3. 2024 - 106 €
- 9. 3. 2024 - 105,78 €
- 9. 3. 2024 - 106 €
- 9. 3. 2024 - 105,78 €
- 8. 3. 2024 - 106 €
- 7. 3. 2024 - 105,78 €
- 7. 3. 2024 - 106 €
- 6. 3. 2024 - 105,78 €
- 6. 3. 2024 - 106 €
- 6. 3. 2024 - 105,78 €
- 6. 3. 2024 - 106 €
- 5. 3. 2024 - 105,78 €
- 5. 3. 2024 - 106 €
- 5. 3. 2024 - 105,78 €
- 5. 3. 2024 - 106 €
- 4. 3. 2024 - 105,78 €
- 4. 3. 2024 - 106 €
- 3. 3. 2024 - 105,78 €
- 3. 3. 2024 - 106 €
- 3. 3. 2024 - 105,78 €
- 2. 3. 2024 - 106 €
- 2. 3. 2024 - 105,78 €
- 1. 3. 2024 - 106 €
- 1. 3. 2024 - 105,78 €
- 29. 2. 2024 - 106 €
- 28. 2. 2024 - 105,78 €
- 28. 2. 2024 - 106 €
- 27. 2. 2024 - 105,78 €
- 27. 2. 2024 - 106 €
- 25. 2. 2024 - 105,78 €
- 24. 2. 2024 - 106 €
- 24. 2. 2024 - 105,78 €
- 23. 2. 2024 - 106 €
- 23. 2. 2024 - 105,78 €
- 22. 2. 2024 - 106 €
- 22. 2. 2024 - 105,78 €
- 21. 2. 2024 - 106 €
- 20. 2. 2024 - 105,78 €
- 15. 2. 2024 - 106 €
- 14. 2. 2024 - 108,6 €
- 12. 2. 2024 - 106 €
- 10. 2. 2024 - 106,66 €
- 9. 2. 2024 - 108,6 €
- 7. 2. 2024 - 106,66 €
- 5. 2. 2024 - 106 €
- 21. 1. 2024 - 105,78 €
- 20. 2. 2024 - 106 €
- 20. 2. 2024 - 105,78 €
Rozmery
| Šírka: | 600 cm |
|---|---|
| Výška: | 80 cm |
Parametre
| Farba | Hnedá |
|---|---|
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 60x80x2,8 cm |
| Materiál | MDF/lamino, MDF/lamino |
| Dekor | Dub Collingwood |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Šírka (mm) | 600 |
| Tvar | Obdĺžnikový |
| Šírka skrinky | 60-69 cm |
| Séria | Sapho NIROX |
| Hĺbka (mm) | 28 |
| Výrobca | Sapho |


















