






Rozmery 70×20×15 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Otvorená polica RIWA bez bokov možné kombinácie s galerky Mirra, LINEX a RIWA kombináciou získate zostavy v šírke 70 - 160 cm
| Šírka: | 20 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 15 cm |
| Výška: | 70 cm |
| Povrchová úprava | Lesk |
|---|---|
| Materiál | Lamino |
| Tvar | Rovné |
| Farba | Biela |
| Štýl | Moderný |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 20x70x15 cm |
| Typ skrinky | Otvorená |
| Záruka | 2 roky |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Šírka (mm) | 200 |
| Hĺbka (mm) | 150 |
| Šírka skrinky | 20-29 cm |
| Séria | Sapho RIWA GALERKY |
| Výrobca | Sapho |

60×30 cm, v modernom štýle, matná
Dostupné v 2 e-shopoch