




Rozmery 190×100 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Rea Molier, skladacie sprchové dvere 100x190cm, 6mm číre sklo, chrómový profil, REA-K6371 Technické údaje: Výrobca: Rea Séria: Molier Dvere: skladacie Prevedenie: ľavé alebo pravé Rozmer dverí: 1000 mm (montážny otvor: 1000-1020mm) Výška: 1900 mm Sklo: bezpečnostné sklo, kalené Hrúbka skla: 6 mm Farba skla: transparentné / číre Úprava skla: povlakom Easy Clean / obe strany Materiál rukoväte: hliník Montáž bez vaničky: áno Odtieň profilu: chróm lesklý Montáž: univerzálna ľavá alebo pravá V balení: mosadzná rukoväť, vodiace kolieska, tesnenia Záruka: 24 mesiacov UPOZORNENIE: Pre inštaláciu sprchových dverí MOLIER do otvoru je potrebné zakúpiť magnetický uzatvárací profil REA-K3261 Pre vytvorenie sprchového kútu MOLIER je možné zakúpiť pevnú stenu MOLIER od 80 - 100 cm
| Šírka: | 100 cm |
|---|---|
| Výška: | 190 cm |
| Výplň dverí | Číre sklo |
|---|---|
| Prevedenie dverí | Skladacie |
| Umiestnenie | Univerzálne |
| Farba | Čierna |
| Ean | 5902557357338 |
| Materiál | Tvrdené sklo |
| Výrobca | Rea |
| Farba skla | Číre |
| Šírka (mm) | 1000 |
| Výška (mm) | 1900 |
| Hrúbka skla (mm) | 6 mm |
| Séria | Rea Molier |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |

Skladacia, číra, ľavé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Posuvná, ľavé, pravé
Skladom
Posuvná, číra, ľavé
Skladom