



Rozmery 75×46 cm
Dostávajte upozornenia, keď cena tohto produktu klesne pod požadovanú cenu.
Vlastnosti Značka SAPHO Rozmer 75x46 cm Šírka 750 mm Hĺbka 460 mm Farba Biela Materiál Liaty mramor Inštalácia Do nábytku Typ umývadla Nábytkové umývadlo Počet otvorov pre batériu Bez otvoru Prepad ÁNO Tvar Obdĺžnik Hmotnosť 14.63 kg Balenie 1 ks EAN 8590913892776 Taric 68109900 Záruka 2 roky Vysvetlivky Liaty mramor - materiál s tepelno-izolačnými vlastnosťami, ktoré oceníte pri každom dotyku Používa sa na výrobu sprchových vaničiek, vaní, umývadiel i ďalších produktov. Vyrába sa zo zmesi mletého vápenca, sklárskeho piesku, polyesterovej živice a farbív. Výrobky z liateho mramoru sa vyznačujú vysokou pevnosťou, stabilitou a elegantným dizajnom. Popis Externá prepadová súprava súčasťou balenia
| Šírka: | 75 cm |
|---|---|
| Hĺbka: | 46 cm |
| Prevedenie | Zapustené |
|---|---|
| Tvar | Hranatý |
| Materiál | Liaty mramor |
| Farba | Biela |
| Balenie | 1 |
| Rozmer | 75x46 cm |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | ÁNO |
| Záruka | 2 roky |
| Typ umývadla | Nábytkové umývadlo |
| Inštalácia | Do nábytku |
| Dĺžka (mm) | 750 |
| Šírka (mm) | 460 |
| Séria | Sapho Maria |
| Typ | Sanitárna keramika - umývadlá |
| Počet otvorov na batériu | 0 |
| Sklad | Na sklade (Heavenshop) |
| Výrobca | Sapho |

Na dosku, keramické, okrúhle
Skladom
50×12 cm, na stenu, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

60×45 cm, z liateho mramoru, hranaté
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
52×39 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

50×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
75×42 cm, keramické, hranaté
Skladom
60×40 cm, na dosku, keramické
Skladom
55×32 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

62×36 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×28 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

46×33 cm, na dosku, keramické
Skladom
60×38 cm, na dosku, dizajnové
Dostupné v 2 e-shopoch

35×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

40×22 cm, na stenu, smaltované
Skladom
82×47 cm, zapustené, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch
Skladom
60×12 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 2 e-shopoch

48×35 cm, na dosku, keramické
Dostupné v 4 e-shopoch

121×46 cm, zapustené, dvojité
Skladom